reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Ja też mam suchą skórę i szczerze mówiąc nie patrzę tak na skład kosmetyków, tylko żeby nie miały witaminy A, inaczej retinolu. Smaruję skórę balsamem do ciała Nivea.
 
Ja też mam suchą skórę i szczerze mówiąc nie patrzę tak na skład kosmetyków, tylko żeby nie miały witaminy A, inaczej retinolu. Smaruję skórę balsamem do ciała Nivea.
To tak jak ja:) Też używam Nivea, ale na brzuchola i piersi używam masła shea dedykowanego dla kobiet w ciąży. Mój biust urósł o 2 rozmiary już w drugim miesiącu(wow, efekt jak silikony:) więc musiałam szybko działać i bardzo jestem zadowolona. Na szkitki je dnak potrzebuje specjalnej troski, będę pytać położna w Next week.
 
To tak jak ja:) Też używam Nivea, ale na brzuchola i piersi używam masła shea dedykowanego dla kobiet w ciąży. Mój biust urósł o 2 rozmiary już w drugim miesiącu(wow, efekt jak silikony:) więc musiałam szybko działać i bardzo jestem zadowolona. Na szkitki je dnak potrzebuje specjalnej troski, będę pytać położna w Next week.
j też używam masła shea, u mnie zdaje egzamin, moze dodatkowo o kąpieli sobie włącz jakiś nawilżający kosmetyk
 
@Pralinka2020 ja co prawda jestem z Piaseczna i u mnie też szkoła rodzenia po 25 tyg więc nastawialam się wcześniej na maj, teraz myślę że może chociaż w czerwcu by się udało i w sumie gdyby uruchomili szkole w orlowskim to mogłabym przyjechać te parę razy, zawsze to poznaje się zasady szpitala, a poza tym mam siostrę która mieszka przy czerniakowskiej to zawsze można połączyć przy okazji odwiedziny [emoji6]
Gdybyś wiedziała coś na temat szkoły to dawaj znać, fajnie by było się spotkać [emoji4]
 
reklama
Do góry