reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

ja modelu jestem pewna tylko z kolorem się waham, chciałabym jednak na żywo go zobaczyć i sprawdzić jak się sklada, jak dalej tak będzie, to będę musiała zamówić online bez oglądania :( dziś obdzwoniłam sklepy w okolicy, mają tylko miętowe a dostawy wstrzymane...
Zobacz sobie filmik na YT prezentują w fajny sposób "obsługę" wózka. Obawiam się, że tak to się może skończyć, iż będziemy zamawiać całą wyprawkę i wózek przez neta...
 
reklama
jest tyle rzeczy do kupienia, zaczęłaś już coś gromadzić? ja zrobiłam listę, ale do zakupów jeszcze się nie zebrałam
Zamówiłam otulacze bambusowe, kocyki, i 2 komplety ubranek 😍 więcej ciuszków nie będę zamawiać bo dostałam 5! kartonów od znajomych i bliskich. Z otrzymanych rzeczy mamy jeszcze fotelik, maty edukacyjne, leżaczek, hustawke, wanienke. .. nawet laktator 😅
Będę zamawiać kosmetyki, takie drobiazgi jak smoczki, butelki, itp. Do tego przewijak (chyba od razu z komoda 😃) no i wózek.
Wybrałam tez termometr i inhalator. Nie wiem czy coś pominełam. 😉
 
Zamówiłam otulacze bambusowe, kocyki, i 2 komplety ubranek 😍 więcej ciuszków nie będę zamawiać bo dostałam 5! kartonów od znajomych i bliskich. Z otrzymanych rzeczy mamy jeszcze fotelik, maty edukacyjne, leżaczek, hustawke, wanienke. .. nawet laktator 😅
Będę zamawiać kosmetyki, takie drobiazgi jak smoczki, butelki, itp. Do tego przewijak (chyba od razu z komoda 😃) no i wózek.
Wybrałam tez termometr i inhalator. Nie wiem czy coś pominełam. 😉
wow! ja dostałam tylko ciuszki, wszystkie gadżety muszę zamówic, coś czuję, że mnóstwo roboty i pieniędzy mnie z tym czek :)
 
wow! ja dostałam tylko ciuszki, wszystkie gadżety muszę zamówic, coś czuję, że mnóstwo roboty i pieniędzy mnie z tym czek :)
A , i otrzymamy też po najmłodszym dzieciątku z rodziny kosz Mojżesza i dostawkę, jako pierwsze łóżeczko ☺
Mega odciążenie finansowe z tymi podarowanymi rzeczami.
Czas zacząć, żeby w miarę możliwości rozłożyć to finansowo w miarę równo, prawda?
 
A , i otrzymamy też po najmłodszym dzieciątku z rodziny kosz Mojżesza i dostawkę, jako pierwsze łóżeczko ☺
Mega odciążenie finansowe z tymi podarowanymi rzeczami.
Czas zacząć, żeby w miarę możliwości rozłożyć to finansowo w miarę równo, prawda?
jak najbardziej, ja też dostawkę planuję, myślałam też o baby hug, ale obawiam się, że finansowo wszystkiego nie udźigniemy
 
ja niestety nic nie dostanę, bo nie ma od kogo. Z Tż rozplanowaliśmy sobie zakupy z podziałem na miesiące, więc jest w miarę ok. W kwietniu dużo domówię, bo Tz dostanie bony na wielkanoc, więc parę stów na plusie.
Niestety przez tą sytuację z wirusem lekarz z pakietu medycznego odwolal wizyty do maja i muszę chodzić prywatnie... Tak więc teraz poszła kasa na wizytę, w kwietniu 3 USG dokładne.
 
ja niestety nic nie dostanę, bo nie ma od kogo. Z Tż rozplanowaliśmy sobie zakupy z podziałem na miesiące, więc jest w miarę ok. W kwietniu dużo domówię, bo Tz dostanie bony na wielkanoc, więc parę stów na plusie.
Niestety przez tą sytuację z wirusem lekarz z pakietu medycznego odwolal wizyty do maja i muszę chodzić prywatnie... Tak więc teraz poszła kasa na wizytę, w kwietniu 3 USG dokładne.
Tez się właśnie zastanwiam co będzie z wizytami tez korzystam z pakietu... zaplanowana mam na 1.04, a usg 3 trymestru na 22.04. Po cichu liczę ze się odbędą. Czas pokaże...
 
jak najbardziej, ja też dostawkę planuję, myślałam też o baby hug, ale obawiam się, że finansowo wszystkiego nie udźigniemy
Fajny jest ten sprzęt, widziałam na targach, wielofunkcyjny i zajmuje mało miejsca. Jest dużo w sprzedaży wtórnej, można sie zastanowić, czy nie warto kupić z drugiej ręki sporo taniej.
Ja chyba zostane prze koszu, zobaczymy jak się sprawdzi 😊
 
reklama
Fajny jest ten sprzęt, widziałam na targach, wielofunkcyjny i zajmuje mało miejsca. Jest dużo w sprzedaży wtórnej, można sie zastanowić, czy nie warto kupić z drugiej ręki sporo taniej.
Ja chyba zostane prze koszu, zobaczymy jak się sprawdzi 😊
sporo osób używa i sobie chwalą, ja mam takie wrażenie że sama musze po prostu przetestować różne rzeczy i rozwiązania, bo jedni mówią, że niezbędne inni że bez sensu, czas pokaże, na szczęście internetu nie zamykają, będziemy dokupować :)
 
Do góry