reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Ja nie pale :) nigdy nie palilam. Nigdy tez np nie pilam wodki, jedyne co w zyciu pilam to lampka wina lub male piwo. Nigdy nie bylam pijana w swoim 30 letnim zyciu.

Co do wagi cierpie od zawsze na niedowage.

Ubran ciazowych- nie mysle o nich ale w poprzednich ciazach nie kupowalam. Jestem na tyle chuda ze wystarczy mi kupic dresy rozmiar lub 2 wieksze.

Teoretycznie w kolejnych ciazach szybcieh widac brzuch i jest wiekszy. Ale np moj synek (ciaza 10 dziecko 3) mial hipotrofie i nie bylo po mnie widac nic do 7 miesiaca ciazy. W dodatku termin mialam na maj wiec przechodzilam w kurtkach. Kto nie wiedzial ze bulam.w ciazy ten by nigdy nie zgadl.
 
Jesteśmy, żyjemy, serduszko bije. Wszystko wyglada okej, kolejny skan 20 grudnia już w szpitalu. 5.6mm 6t1d :-) :)
 

Załączniki

  • BF549DF6-AC8D-440C-8181-7DC3D59BECA5.jpeg
    BF549DF6-AC8D-440C-8181-7DC3D59BECA5.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 79
Ja tez nie potrafie jesc sniadania, jal sie zmuszam to pozniej zle sie czuje.

Dziewczyny a bedziecie kupowaly jakies ubrania ciazowe? Jesli tak to macie juz upatrzone jakies sklepy?
Ja na allegro kupiłam jedne jeansy ciazowe, a tak to stawiam na ten moment na wygodne dresy czy getry. Na wiosne i lato dlugie sukienki :)
 
nie no spoko, jak nie musicie to git, oszczędność kasy. Ja mam słabe mięśnie brzucha, i ponoć mięsnie po pierwszej ciąży mi się na brzuchu rozeszły (przepuklina?) więc mi bebech wywalilo odrazu. Już się w żadne spodnie nie mieszcze.
Jeju a myślałam, że przesadzam z brzuszkiem i na pewno to nie ciążowy. Też mam już brzuszek, tylko u mnie chyba zadziałała trzecia ciąża w małym odstępie czasu. Aż się boję co będzie dalej...
 
Dziewczyny, które mają dzieci, kiedy mówicie starszakom? Córuś ma 6 lat więc to już nie taka dzidzia co to nic nie czai. Z jednej strony nie chce jej powiedzieć za szybko bo jest wrażliwa, ma tiki nerwowe, więc to by było 7 miesięcy przeżywania. A z drugiej strony muszę uważać bo na mnie wskakuje, źle się czuję, boli mnie brzuch, spać. mi się chce, a ona tylko Pobawmy się, bawmy się, itp itd
 
reklama
Dziewczyny, które mają dzieci, kiedy mówicie starszakom? Córuś ma 6 lat więc to już nie taka dzidzia co to nic nie czai. Z jednej strony nie chce jej powiedzieć za szybko bo jest wrażliwa, ma tiki nerwowe, więc to by było 7 miesięcy przeżywania. A z drugiej strony muszę uważać bo na mnie wskakuje, źle się czuję, boli mnie brzuch, spać. mi się chce, a ona tylko Pobawmy się, bawmy się, itp itd
My zamierzamy powiedzieć po usłyszeniu serduszka :)
 
Do góry