reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dziewczyny przybył rogal :D zaryzykowalam standardowy 120 przy moich 183 cm wzrostu, wydaje się być ok :)

Tez chcę zainwestować w kocyki i otulacze, jest taki ogromny wybór, wszystko takie piękne 😍
 
reklama
Ja już zrobiłam listę z podziałem na miesiące co kiedy kupujemy. Do 1 czerwca chce mieć spakowaną torbę i być gotowa.
Nie nastawiam się na różek, chyba żadnego nie kupię. Chcę spowijać otulaczem bambusowym.
 
Hej dziewczynki! :)
Właśnie weszłam sobie na kompa, bo na telefonie jakoś nie lubię pisać ;)
Włączyłam sobie jakieś stare przeboje na YOUTUBIE i sobie słucham :)
Miałam iść dziś na krzywą cukrową, ale wczoraj troszkę ze słodkim sobie za dużo pozwoliłam i idę jutro :)
U nas ładna pogoda, czekam na cynka od koleżanki i może zaliczę z nią jakiś spacer :)
Ja mam dużo ciuchów po pierwszym synku, więc z kupowaniem na razie nie szaleję, czekam, bo spodziewamy się gruntownego remontu jeszcze przed narodzinami drugiej dzidzi, więc, jak ogarnę, co tak na prawdę potrzebuję, to zacznę kupować :)
Miłego dnia laseczki :*
 
Witam się z nowymi grupowiczkami- dużo nas. Od jakiegoś czasu nie dostałam zupełnie powiadomień z tej grupy- a tu tak dużo się działo!
 
Witam się z nowymi grupowiczkami- dużo nas. Od jakiegoś czasu nie dostałam zupełnie powiadomień z tej grupy- a tu tak dużo się działo!
Ja mam ten sam problem. Czasem dostaję powiadomienia, a czasem muszę sobie po prostu wejść w wątek ze strony głównej i widzę, że toczyła się dyskusja. Spróbowałam odznaczyć obserwowanie wątku i zaznaczyć ponownie. Zobaczymy czy to coś da.
Spokojnej nocy! :)
 
Ja mam ten sam problem. Czasem dostaję powiadomienia, a czasem muszę sobie po prostu wejść w wątek ze strony głównej i widzę, że toczyła się dyskusja. Spróbowałam odznaczyć obserwowanie wątku i zaznaczyć ponownie. Zobaczymy czy to coś da.
Spokojnej nocy! :)
O dobry pomysł ja też tak spróbuję, ostatnio mi też nie wyświetlają się powiadomienia....
 
Ja dla odmiany odznaczyłam wszystkie powiadomienia mailowe a maile i tak dalej mi zaśmiecają skrzynkę [emoji86]
Miałam to samo. Pomogła mi administratorka, bo mimo odznaczenia wszystkiego też miałam zasypaną skrzynkę. Później zostały tylko powiadomienia na stronie, bez maili. Ale ostatnio się nie zawsze pojawiają. Chyba jakiś grubszy problem...
 
reklama
Hej dziewczynki :) Jestem w laboratorium, czekam na wypicie glukozy.. :) :errr::rofl2:
Daj znać jak wrażenia ;)
Tez mnie to czeka jak się po raz drugi okaże że mam glukozę w moczu :/

Musze Wam powiedzieć, że ten rogal to cudowny wynalazek ;) śpię jak dziecko z nim :) oczywiście już po pierwszej nocy M. protestował 😂

Wczoraj zaliczylismy usg połówkowe, mega długie badanie, każdy narząd każdy odcinek ciała był sprawdzany, wygląda na to ze wszystko jest w jak najlepszym porządku. Mały waży prawie 400g! I przez to wliczono ze jest o tydzień starszy niż z OM. Mały pulpet mi się szykuje chyba ;)

We wtorek zamówiłam otulacze i kocyczki 😍 nie mogę się doczekać przesyłki.

Miłego dnia!
 
Do góry