reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Z fotelikow to stawiamy na Avionaut Pixel ma 4* za bezpieczenstwo. Jest mega lekki ale jeszcze bedziemy mierzyć do auta czy kat bedzie odpowiedni. Jeszcze zastanawiamy sie nad cybex aton5 i maxi cosi cabriofix tez 4* za bezpieczenstwo ale to bedziemy mierzyć i wybierzemy ten ktory bedzie najlepiej lezal, niestety mamy w aucie skosne kanapy i nie wszystko sie da bezpiecznie zamontowac ale przymiarka da nam odpowiedz.
My mamy skośne kanapy i maxi cosi cabriofix z bazą dało się bezpiecznie zamontować. Teraz kupiliśmy britax romer dualfix i size i chyba żałuję, że nie mieliśmy go od początku. Maxi cosi ok, ale do wagi ok. 8, 9 kg., gdy mała była cięższa, miałam wrażenie, że jest jej ciasno. A powinien służyć podobno do wagi ok. 13kg. Britax jest niestety dużo droższy, ale też bezpieczniejszy, wygodniej włozyc dziecko, jest mu super wygodnie, no i można pociechę długo wozić tyłem do kierunku jazdy. Jakość wykonania również super. Minus jest taki, że nie może służyć jako nosidełko. Na pewno mogę go polecić jako drugi fotelik.
 
Dziewczyny szukam legginsów ciążowych i znalazłam z lidla 🙂 miała któraś? Może polecić?Jak z ich jakością ? Nie oczekuje cudów bo tylko po domu chciałam bo wygodnie ale nie chciałabym żeby po pierwszym praniu były doniczego 🙂
 
Dziewczyny szukam legginsów ciążowych i znalazłam z lidla 🙂 miała któraś? Może polecić?Jak z ich jakością ? Nie oczekuje cudów bo tylko po domu chciałam bo wygodnie ale nie chciałabym żeby po pierwszym praniu były doniczego 🙂
Ja kupowałam, są ok, ale pas mógłby być bardziej elastyczny, bo zsuwa się trochę, zwłaszcza kiedy brzuch jest jeszcze niewielki.
Miałam też z h&m i byłam bardziej zadowolona.
 
Ja kupowałam, są ok, ale pas mógłby być bardziej elastyczny, bo zsuwa się trochę, zwłaszcza kiedy brzuch jest jeszcze niewielki.
Miałam też z h&m i byłam bardziej zadowolona.
To może popatrzę na h&m 🙂 mam z h&m ciążowe spodnie i są spoko co prawda po wcześniejszej ciąży i są nadal w bardzo dobrym stanie 🙂
 
reklama
Hej Dziewczyny, znowu miotam się z terminem bo z USG to jednak 30 lipca 🙈 aktualnie 10t, mam tyłozgięcie macicy, trochę plamię ale jadę na Duphastonie i lekarz mówi, że powinno być dobrze. Mam różnicę w wielkości pęcherzyka i CRL, w 9t na USG CRL był równy 9+1, a pęcherzyk 8+4, lekarz kazał duuużo pić. 2.5-3 litry dziennie 😐 Załączam foteczkę, serduszko biło w tempie 174 na minutę.

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wszystkiego dobrego 💪
 

Załączniki

  • 18BB2BE4-F406-4FCE-9F15-BD9F8AE0BA79.jpeg
    18BB2BE4-F406-4FCE-9F15-BD9F8AE0BA79.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 83
Do góry