reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Ja słyszałwm coś takiego że skoro nosilas malucha od porodu organizm jest do tego przyzwyczajony to nie jest tak że nagle nie nosząc nic miesiącami w ciąży zaczynasz coś dźwigać. Byle robić to z rozsądkiem i wsłuchiwać się w sygnały własnego ciała jak boli cokolwiek odpuszczaj nie podnieś.
Dziewczyny a co do noszenia ciezkich rzeczy... Moj dwulatek wazy 11kg i ciagle domaga sie noszenia, poza tym wiadomo kapiel czy przenoszenie go do lozeczka gdy zasnie... Czy ja moge go bez obaw podnosic? Oczywiscie w miare mozliwosci jak najrzadziej to robie no ale jednak czasami trzeba.
 
Ja swoją nosze jak czuje się na siłach.

Ja właśnie przed chwila odbyłam rozmowę ze swoim byłym mężem i szkoda mi chłopa. I tak w sumie jego kobiecie roZchodzi się o to ze mam jego nazwisko i ze jestem w ciąży i ze ma straszne problemy przez to. Codziennie awantury mu robi o mnie, wyzywa bije [emoji33][emoji33][emoji33]
Napomknę ze nie mamy ze sobą żadnego kontaktu , żadnych smsow nic kompletnie nic!!!
Nie chce zmienić nazwiska tylko dlatego ze ona ma takie widzimisie. I mam im pokazać swój dowód i zdjęcie tego dowodu 🤦‍♀️
Fajna ma kobiete, nie ma co
 
Monia ja robiłam inhalacje i jak ręka odjął !!!

Kasiaprasia zapamiętam na przyszłość o tej soli :)
A co Ty myślałaś ze tak nie gadałam 🤣🤣🤣 baba mnie unika jak ognia . Ona jest strasznie zaniedbana z małej wsi nie urodziwa i podejrzewam ze jej się po prostu niskie samoocena włącza i brak jakiejkolwiek własnej wartości.

Pamietam Julki komunie ze naprawdę bardzo ładnie wyglądałam , na makijaż poszłam włosy zrobione no czikita. A ona taka szara myszka .
Gdzie mój były naprawdę przystojny acz głupi jak but🤪
Z samej soli fizjologicznej? Ja dziś też na inhalatorze. Szczęście od Boga że dziś w żłobku nie miałyśmy prądu i odesłane zostały dzieci do domów. Przyjechałam do domu o 14 to nawet obiad zrobiłam - kebabiki. A teraz leżę zdycham
 
Cześć dziewczyny, ja mam termin na 7.7 :) Właśnie dzisiaj mija mi 10 tc. Wszystko jest w porządku, tylko miałam wysokie TSH na początku (3,4), ale biorę Euthyrox75 i spadło :) Mam nadzieję, że już będzie tylko dobrze. Przed końcem roku chcę zrobić usg genetyczne i test PAPPa. Czy Wasi lekarze też Wam odradzają usg 3d/4d na prenatalnych? Mój jest strasznie przeciwny, bo podobno są badania, że może uszkadzać neurony dziecku :/
Ja termin mam na 6.07 😊 prenatalne mam 6 stycznia A test NIPT po 13 stycznia mam zrobić 😊
 
Koniecznie zajrzyj do Sinsay :)
Serio spoko są? Bo ceny mają bardzo przystępne, jak z jakością? Oglądałam online i też mi się podobają, na żywo jakoś nie dotarłam jeszcze,bo jakoś tak się składa, że gdy synowi czeków brakuje to dostaje to, albo coś na ciuchach znajdę i motywacja by iść do galerii spada.
 
Serio spoko są? Bo ceny mają bardzo przystępne, jak z jakością? Oglądałam online i też mi się podobają, na żywo jakoś nie dotarłam jeszcze,bo jakoś tak się składa, że gdy synowi czeków brakuje to dostaje to, albo coś na ciuchach znajdę i motywacja by iść do galerii spada.

Są bardzo fajne . Na żywo nie wiem czy u Ciebie akurat będę :) bo Kids jest tylko w kilku sklepach w Polsce [emoji6]
 
reklama
Z samej soli fizjologicznej? Ja dziś też na inhalatorze. Szczęście od Boga że dziś w żłobku nie miałyśmy prądu i odesłane zostały dzieci do domów. Przyjechałam do domu o 14 to nawet obiad zrobiłam - kebabiki. A teraz leżę zdycham

Nie kochana , wrzuciłam sobie mięty, rumianku, melisy i przykryłam się ręcznikiem :)
 
Do góry