reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

A kiedy zaczynacie kompletować wyprawkę? Bo to moja pierwsza ciąża i przyznam, że nie wiem kompletnie nic - nawet ile ciuszków trzeba kupić. Myślicie już o tym powoli, czy za wcześnie? Ja wczoraj oglądałam bodziaki na zalando i wszystko takie piękne, że mam już pełny koszyk :D
U mnie rowniez pierwsza ciaza ale nie mysle by nie wczesniej niz na pozna wiosne czyli maj. Boje sie za wczesnie moze byc zlym znakiem. Z drugiej str czego niemowlak potrzebuje: lozeczko, wodek, pieluchy, troche ciuchow i wanienka. Niemowlak szybko rosnie wiec nie bede kupowac duzo na zapas
 
reklama
A kiedy zaczynacie kompletować wyprawkę? Bo to moja pierwsza ciąża i przyznam, że nie wiem kompletnie nic - nawet ile ciuszków trzeba kupić. Myślicie już o tym powoli, czy za wcześnie? Ja wczoraj oglądałam bodziaki na zalando i wszystko takie piękne, że mam już pełny koszyk :D
My chcemy zaczekać aż poznamy płeć :) będziemy w 13 tygodniu robić nifty także jak dostaniemy wynik to zaczniemy dokupować rzeczy 😁
 
A kiedy zaczynacie kompletować wyprawkę? Bo to moja pierwsza ciąża i przyznam, że nie wiem kompletnie nic - nawet ile ciuszków trzeba kupić. Myślicie już o tym powoli, czy za wcześnie? Ja wczoraj oglądałam bodziaki na zalando i wszystko takie piękne, że mam już pełny koszyk :D

Kochana tak z własnego doświadczenia wiem ze używane ubranka mi się sprawdza bardziej [emoji23] stary ma plan kupować nowe 🤣

Ja po dwóch ciążach chyba wiem ze to nie ma sensu po prostu wydawać tyle kasiory. I mam taka swoją zasadę co można kupić używanego to można a co nowego to musowo nowka.

I ilościowo nie pomogę bo sama nie ogarniam [emoji23] wiem ze na pewno szumisia muszę zakupić i jakiś fajny przewijak ale taki stabilny na komodzie ale nic mi się nie podoba
 
Dużo osób gada, ze nie powinno się kupować za wcześnie, bo to zły znak itd... ja w to nie wierze, dla mnie niech każda kupuje wtedy kiedy chce 😊 a i tak uważam, ze dobrym pomysłem jest kupować rzeczy stopniowo, bo jednak jednorazowo to spory wydatek
 
Kochana tak z własnego doświadczenia wiem ze używane ubranka mi się sprawdza bardziej [emoji23] stary ma plan kupować nowe 🤣

Ja po dwóch ciążach chyba wiem ze to nie ma sensu po prostu wydawać tyle kasiory. I mam taka swoją zasadę co można kupić używanego to można a co nowego to musowo nowka.

I ilościowo nie pomogę bo sama nie ogarniam [emoji23] wiem ze na pewno szumisia muszę zakupić i jakiś fajny przewijak ale taki stabilny na komodzie ale nic mi się nie podoba
Paulina, a co na przykład polecasz kupować używanego a co koniecznie nowe ? 😁
 
Cześć dziewczyny, ja mam termin na 7.7 :) Właśnie dzisiaj mija mi 10 tc. Wszystko jest w porządku, tylko miałam wysokie TSH na początku (3,4), ale biorę Euthyrox75 i spadło :) Mam nadzieję, że już będzie tylko dobrze. Przed końcem roku chcę zrobić usg genetyczne i test PAPPa. Czy Wasi lekarze też Wam odradzają usg 3d/4d na prenatalnych? Mój jest strasznie przeciwny, bo podobno są badania, że może uszkadzać neurony dziecku :/
Witaj,
spokojnej ciąży :)
A gin ma jakieś wyniki badań potwierdzające szkodliwość takich badań? jeśli tak to niech Ci powie gdzie szukać takich wyników. Sama chętnie poczytam, bez tego to wiesz ;)
 
Paulina, a co na przykład polecasz kupować używanego a co koniecznie nowe ? [emoji16]

Nowe to musowo pieluchy tetrowe muślinowe i jakie tam nie wymyśla. Fotelik samochodowy , materac do łóżeczka, smoczki, butelki , szczotkę do włosków i jak coś mi przyjdzie do głowy to napisze. Aaaaa i ręczniczek. Jako ze kocurków nie mam żadnych to u mnie kocyki. I obowiązkowo ze lato to jak najwiecej materiałów typu bambus muślin . La millou nadchodzę 🤣🤣🤣

Ja używane na pewno będę ubranka kupywać , wózek i łóżeczko
 
Dużo osób gada, ze nie powinno się kupować za wcześnie, bo to zły znak itd... ja w to nie wierze, dla mnie niech każda kupuje wtedy kiedy chce [emoji4] a i tak uważam, ze dobrym pomysłem jest kupować rzeczy stopniowo, bo jednak jednorazowo to spory wydatek

Mój Piękny tak zarządził ze właśnie wszystko stopniowo. I tak czekamy na pampersy i chusteczki 🤷🏻‍♂️
 
Ja zaczynam kompletować wszystko po pierwszym trymestrze. Uważam że nie ma co wydawać masy kasy na ubranka, ja zamierzam obkupić się w pepco. Do tej pory to mój ulubiony sklep dla dzieci 😂
 
reklama
Do góry