reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Suri problem jest w tym ze opieka naprzemienna a i moja Jula lat 13 chce bardzo do ojca jeździć. U nas wyglada to tak pogmatwane , bo Julce tak wygodniej było ze dwa tygodnie jest u nas i dwa tygodnie u taty. Ciezkonjej zdecydować gdzie chciałaby być
Szczerze to sie nie dziwie, ze dziewczyna chce kontaktu z ojcem. Zaden Twoj partner, nawet dajacy jej gwiazdke z nieba nie zastapi jej wlasnego ojca. Moze miec dobre relacje z Twoim partnerem ale wiedzac, ze ojciec chodzi po swiecie, nadal bedzie do niego lgnac. Mialam podobnie jak rodzice sie rozwiedli...
Proponuje powazna rozmowe z ex mezem i ustaleniu w koncu konkretnych norm podczas spotkan.
 
reklama
IMG_8563.JPG
IMG_8565.JPG

Jestem mega glodnaaaaa :)
 
Szczerze to sie nie dziwie, ze dziewczyna chce kontaktu z ojcem. Zaden Twoj partner, nawet dajacy jej gwiazdke z nieba nie zastapi jej wlasnego ojca. Moze miec dobre relacje z Twoim partnerem ale wiedzac, ze ojciec chodzi po swiecie, nadal bedzie do niego lgnac. Mialam podobnie jak rodzice sie rozwiedli...
Proponuje powazna rozmowe z ex mezem i ustaleniu w koncu konkretnych norm podczas spotkan.

Dlatego nigdy nie zabraniałam kontaktów. No właśnie nie da się inaczej jak przez sąd. Bo mam zakaz kontaktowania się z nim . Jestem zablokowana. Dzwoni wtedy kiedy partnerka jest w pracy
 
Cześć dziewczyny, ja mam termin na 7.7 :) Właśnie dzisiaj mija mi 10 tc. Wszystko jest w porządku, tylko miałam wysokie TSH na początku (3,4), ale biorę Euthyrox75 i spadło :) Mam nadzieję, że już będzie tylko dobrze. Przed końcem roku chcę zrobić usg genetyczne i test PAPPa. Czy Wasi lekarze też Wam odradzają usg 3d/4d na prenatalnych? Mój jest strasznie przeciwny, bo podobno są badania, że może uszkadzać neurony dziecku :/

Kochana żadne usg nie jest szkodliwe dla dziecka [emoji4]
 
Kurde dziewczyny zarazilyscie mnie zawrotami głowy 😂 do tej pory ich nie miałam, wczoraj był temat zawrotów i dzisiaj sama mam helikopter leżąc 😂
Co do bólów brzucha jak na okres - u jednej to będzie normalne a u innej to będzie znaczyło coś złego. Moja przyjaciółka miała cały pierwszy trymestr i było ok, ja w tamtej ciąży miałam raz i wtedy zaczelam krwawić, wiec nie ma jednej zasady 😢
 
reklama
A kiedy zaczynacie kompletować wyprawkę? Bo to moja pierwsza ciąża i przyznam, że nie wiem kompletnie nic - nawet ile ciuszków trzeba kupić. Myślicie już o tym powoli, czy za wcześnie? Ja wczoraj oglądałam bodziaki na zalando i wszystko takie piękne, że mam już pełny koszyk :D
 
Do góry