reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

mnie tez cos spina w brzuchu. maz obok le,y oglada mecz a ja chlodze lodem tylek bo mialam dzis maly wypadek w pracy i caly zadek siny :)
no i jak tam?
Ja z nudów ogarnęłam córki zabawki i ogólnie pokój. A teraz leżę bo brzuch się zaczął spinać. Więc piszę do was bo nuda :/
 
reklama
Cześć
Z chęcią do was dołączę. Ponad rok starań. Test ciążowy pozytywny. Beta ładnie rośnie. Licząc od ostatniego okresu koniec 5 tygodnia . Już się nie mogę doczekać wizyty u gin zaplanowana jest dopiero na 21.11
Gratulacje ! To 21 już dużo będzie widać . Trzymam kciuki
 
Cześć,
Ja byłam cały dzień w delegacji więc wybaczcie, że odpiszę zbiorczo.

Wszystkie nowe lipcowe Mamy witam i gratuluję! Super, że starania (krótsze i dłuższe) przyniosły efekty :)

Widzę, że dziś było kilka wizyt. Gratulacje @kasiunia2124 że udało się zobaczyć serduszko. Pozostałym życzę (jak i sobie) cierpliwości do kolejnej wizyty ;)

U mnie nadal bez dokuczliwych objawów, choć zapach kawy w samochodzie był dziś bardzo męczący. W drodze powrotnej do domu zjadłam natomiast wątpliwej jakości obiad i teraz chyba poleżę już do rana... :/
 
Screenshot_20191106_205241_com.android.chrome.jpg

Taka Ciekawostka :) ;)
 
reklama
Do góry