reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Hej :) W końcu chwila przerwy, ale nadrobiłam wszystko :D U mnie bez zmian, jak to koleżanka Suri ładnie okresliła, wciąż boli podwozie :) ale bez wymiotów, jedynie mdłości... Dziś byłam u swojego kardiologa i zapytałam o poród. W moim przypadku jest szansa na naturalny, ale pod pewnymi warunkami i zostanie to określone dopiero ok. 30 tygodnia po USG serca. W środę wizyta u gina :) i widzę, że duża część z nas w tym tygodniu ma wizyty - życzę więc wszystkim samych dobrych wiadomości :))
 
reklama
Na 15, ale u mojej lekarki zawsze są opóźnienia więc biorę jakąś lekturę albo słuchawki i butle wody mineralnej :) Szykuję się na min. 1,5 godziny czekania.



Super zdjęcie - fajnie się dzidziuś ułożył. Widać dokładnie kształt :)
Ja mam jutro ale ze to na NFZ to usg bedzie w inny dzien...
Hej dziewczyny. Właśnie wróciłam z wizyty, kropka ma się dobrze serducho bije . Z usg 8+1 . Kolejną wizytę muszę zrobić prywatnie bo brak już w grudniu terminów masakra... więc kolejna wizyta 20 . Przed świętami także będzie świeże foto dla obwieszczenia rodzinie tej nowiny w wigilię.
Aaaaaa!!! Jak slodko!! Gratulacje!!!
Dawajcie znać co u Waszych fasolek po badaniach [emoji7] ja diz soboadu też nie robię. Zaraz idę do pracy. Mam dość i się zastanawiam nad L4 już od środy jak będę u lekarza, ale nie wiem. Może któraś z Was jest pewna na 100% co będzie w mojej sytuacji: jestem na okresie próbnym umowy o pracę 3miesiecznym do końca stycznia. Jeśli lekarka potwierdzi ten wiek ciąży co jest według Om to już mam 8tydzien. Przed końcem stycznia na pewno byłby koniec 1szego trymestru. Czy pracodawca musi mi przedłużyć umowę do dnia porodu? Czy nie? Ja kiepska jestem w tym wszystkim... [emoji1787]
Zazdroszcze mozliwosci przedluzenia umowy. Ja mam na czas okreslony ale na zastepstwo a wiec moge zapomniec o przedluzeniu...
 
elo
wróciłam z Auchana, ledwo żyje, ta głośna muzyka światła lustra wrrrrrr w głowie mi się zaczęło kręcić.
 
Co ile macie wizyty ? Chodzi mi o mamusie, które usłyszały już serduszko ? Ja mam dopiero 09.12 i wychodzi, że będę wtedy 9+1 tc. Pytam z ciekawości [emoji854]
 
reklama
Do góry