reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe Mamy 2020r

jeżu jaka mi się płaczka włączyła... qurwa, leci reklama mikolajkowegobloku reklamowego i już mi się. łzy cisną.
nienawidzę tego stanu, pamiętam z poprzedniej ciąży. jakie to wkurwiajace :/
 
reklama
jeżu jaka mi się płaczka włączyła... qurwa, leci reklama mikolajkowegobloku reklamowego i już mi się. łzy cisną.
nienawidzę tego stanu, pamiętam z poprzedniej ciąży. jakie to wkurwiajace :/
A ja też ostatnio płaczka. Już sobie wyobrażam co będzie jak Allegro wjedzie przed świetami z tymi swoimi rozczulającymi reklamami, to ja się przecież łzami zaleję. Hormony hej hormony 🤯
 
A mnie właśnie baba z LuxMedu zirytowała. Nosz ***** mac mam pakiet w LuxMedzie a nie mogę korzystać z portalu pacjenta 🤣🤣🤣
Musiałabym podpisać regulamin w Warszawie bądź Krakowie by mieć dostęp ale nawet jak zrobię badania w Polkowicach to wyników badań nie będę mogła odczytać.
Co innego jak bym zrobiła w Warszawie i w Krakowie to wtedy będą widoczne 😂😂😂
 
A mnie właśnie baba z LuxMedu zirytowała. Nosz ***** mac mam pakiet w LuxMedzie a nie mogę korzystać z portalu pacjenta [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Musiałabym podpisać regulamin w Warszawie bądź Krakowie by mieć dostęp ale nawet jak zrobię badania w Polkowicach to wyników badań nie będę mogła odczytać.
Co innego jak bym zrobiła w Warszawie i w Krakowie to wtedy będą widoczne [emoji23][emoji23][emoji23]
What the f*ck?! POLSKA!!
Daj znać co i jak . Ja prywatnie idę 9-go grudnia
Muszę jeszcze do Zusu się dodzwonić
Jestem już wkurzona na maksa. Z tego wszystkiego nawet mdłości ni przeszły
Dam, dam... Ale nie wiem co robic w razie czego... Zakladac karte w razie czego? Hmm...
 
reklama
Do góry