reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dzień dobry,
@kasiunia2124 wszystkiego najlepszego! Niech to będzie piękny i radosny dzień!

@Karokao witaj i gratulacje! Dużo zdrowia i spokojnej ciąży!

U mnie dla odmiany noc fatalna. Jestem nieprzytomna. Najpierw zasnęłam po 2 w nocy, za godzinę wstałam, bo mnie bolał żołądek. Ostatecznie zjadłam jakieś kanapki i znowu po godzinie zasnęłam żeby kot mnie obudził o 5:30... Później jeszcze udało się zasnąć i znowu pobudka na zażycie lekarstw. W sumie spałam ze 3 godziny...
A miałam dziś taki plan żeby skorzystać z handlowej niedzieli... Teraz mam zero ochoty na wyjście z domu.

No to sobie ponarzekałam. Spróbuję wziąć się za życie. Dobrego dnia Wam życzę! 😀
Dziękuje bardzo :)
 
reklama
Dzien dobry milej niedzieli :) ja sie wyspalam podobnie jak i wczoraj. Czas wstawac nakarmic malenstwo, odebrac starsakow od babci i wziac sie za jakas robote.
 
Dzien dobry kobietki
Dzis świętuje 37 lat :) beda goście ale skromna impreza, tylko kawa i ciacho :)
Jutro juz 2 wizyta IDE z wynikami i teraz chyba założy kartę ciazy :)
Aaaa dziś zaczyna sie 9 tc taki prezent ;)
Najlepszego!! I wszelkiej pomyslnosci [emoji16]
Rany godzinę ponad Was nadrabialam ;)
Zrobiłam sobie dziś dziś bez telefonu to i zaległości są:)
W końcu leżę w łóżku, popijam Warke 0% i relax.
Też cały czas bym coś jadła A kebab to mi się marzy ;)
Ja mam aplikacje forum-wiec nawet probujac Was nadrobic siedze na tel [emoji1787]

A ja sie wyspalam-jak nigdy pierwsza pobudka 7.10, druga 9.30 [emoji16] w koncu w niedziele sie wyspalam!! Teraz sniadanko, obiad i wracamy do siebie [emoji3059]
 
reklama
Do góry