reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Ze to może być objaw dziecięcego porażenia mózgowego 😱 ale wątpię żeby u Młodego to było to. Mogłoby być też wzmożone napięcie. Moja szwagierka ma przyjaciółkę fizjo i wysyłałam jej pełno zdjęć i filmów i mówi że nie mam się czym martwić 🤷🏼‍♀️ no więc trochę wyluzowałam. Ale wspomnę o tym jeszcze pediatrze na czwartkowej wizycie.

A ładnie je Kostek wszystko? My z Mikelkiem póki co próbowaliśmy tylko chleba i banana i on nie chce póki co tego jeść, nie jest zainteresowany jedzeniem. W poniedziałek chce mu dać kaszkę manną i zobaczyć czy to zje...

My nie mamy tablicy manipulacyjnej ale taki stolik z różnymi przyciskami Fisher Price, póki co mamy go bez nóżek. Niby Mikel coś tam wciska i rusza czymś ale mi się wydaje że te zabawki niepotrzebnie przestymulowują dziecko. Ja to w ogóle jestem anty jeżeli chodzi o zabawki interaktywne chociaż kilka mam ale głównie to były prezenty. Czytam teraz książkę "Sensoryczne niemowlę" - polecam, i tam jest napisane że niemowlęta dużo bardziej powinny mieć stymulowany zmysł dotyku, równowagi i położenia ciała w przestrzeni (tak, są takie zmysły :D) a mniej zmysły słuchu i wzroku które są często u takich dzieci przestymulowane właśnie.
Przeczytałam tę książkę „Sensoryczne niemowlę” pare miesięcy temu, też mi się spodobała 👍🏻
 
reklama
Dziewczyny znow sie wywrocilam , tym razem z calym impetem na ziemie na plecy i kosc ogonowa... *****. Tak sie boje
 
Dziewczyny,
Kupiłam wózek do biegania, czekam aż Kostek stabilnie zacznie siadać i rura, trzeba zrzucić te ostatnie 10 kg, proszę trzymać kciuki 😉
Powodzenia 💪

Ja już ważę 2 kilo mniej niż przed ciążą. Nie uprawiam żadnego sportu ale dużo spaceruję z Młodym i psinką, no i Mikel tak mnie absorbuje że za dużo nie jem 😅
 
Mnie gubią słodyczki 😆😉
mnie tez, ale dodatkowo mam niepohamowany apetyt, obłęd po prostu, jeszcze jeść nie skończę a już myślę co by tu jeszcze wciągnąć, przed ciążą miałam posiłki co to godziny zorganizowane a teraz nie wiem co się ze mną porobiło, dodatkowo, teraz na działce jesteśmy śnieg tu taki, ze nie mogę z wózkiem wogóle z domu wyjść, na spacery na balkon chodzimy :) musze do roztopów doczekać, ale powiem Ci, ze tak jak sama biegałam regularnie od kilku lat tak z wózkiem nie mam odwagi, więc liczę, że opowiesz jak Ci idzie, zwłaszcza na wiejskich wertepach :)
 
reklama
mnie tez, ale dodatkowo mam niepohamowany apetyt, obłęd po prostu, jeszcze jeść nie skończę a już myślę co by tu jeszcze wciągnąć, przed ciążą miałam posiłki co to godziny zorganizowane a teraz nie wiem co się ze mną porobiło, dodatkowo, teraz na działce jesteśmy śnieg tu taki, ze nie mogę z wózkiem wogóle z domu wyjść, na spacery na balkon chodzimy :) musze do roztopów doczekać, ale powiem Ci, ze tak jak sama biegałam regularnie od kilku lat tak z wózkiem nie mam odwagi, więc liczę, że opowiesz jak Ci idzie, zwłaszcza na wiejskich wertepach :)
Oczywiście. Już się nie mogę doczekać. 😁
A tutis nasz pięknie sunie po śniegu 😉
 
Do góry