reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Mi gondola się super sprawdza ale właśnie boje się trochę tej spacerówki rozkładanej na płasko bo ponoć jest nieergonomiczna, tak wyczytałam na forum na Facebooku. Co do skrzypiących kół to polecam naoliwic i problem powinien zniknąć. Nawet z wózkiem była taka tubka do naoliwiania ale mój Mąż używa taki spray którym też psika jak np. skrzypią drzwi.

Mikel jeszcze kilka dni temu przesypiał 6-7 godzin a potem się budził co 2, a teraz też jemu się coś zmieniło i budzi się częściej, co 2-3 godziny.
Wyszłam dziś na spacer z częścią spacerowa póki co nie mam zastrzeżeń 😊
 
reklama
Jeśli chodzi o nocne spanie ogólnie, to też już powoli wymiekam😒 brak dłuższego snu, pobudki częściej niż co 3 godziny i długie usypianie po każdym budzeniu. A było już tak dobrze... Nie wiem, co to jest, ale niech się szybko kończy.
 
Ja to sobie w ogóle wyobrażałam, że ojciec będzie już usypiał na rękach (śpiewając;)), a ja będę wolna wieczorami..tymczasem bez piersi się nie obejdzie i można zapomnieć o spaniu. Ciekawe, czy po rozszerzeniu diety coś się zmieni...
 
Też macie tak, że Maluchy bez piersi w buzi nie dadzą rady zasnąć na to spanie nocne?
Ja już wymiękam powoli 😔😪
Dopadł mnie dziś jakiś dół 😒
Tak. Ale mi to szczerze mówiąc zupełnie nie przeszkadza. Czytam sobie wtedy e-booka i odpoczywam a jak zaśnie to wychodzę i wtedy jem kolację i spędzam czas z mężem.
 
reklama
Do góry