reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dziewczyny, jak juz wszystkie porodzicie, to opowiem Wam historie mojej tygodniowej walki w szpitalu. Narazie nic nie powiem bo są "nierozpakowane" jeszcze wsrod nas.
Laseczki jaką witaminę d podajecie i jak to robicie?
Moja polozna weszła i wyszla dzisiaj a to taki szczegolny dzień bo wszłyśmy ze szpitala...
 
reklama
Mi tez między skurczami haha tak to powiedziałam żeby mnie nie dotykał w trakcie skurczu 😂

@Hania będzie mamą Hania teraz już nick nie pasuje 🥰❤️ Gratulacje!

Ale się cieszę dziewczyny, że macie już dzidzi ze sobą 🥰 już nas mało zostało jeszcze zapakowanych ale to już teraz nie będziemy długo czekać aż będziemy wszystkie w komplecie ❤️

Co do kupek- mi położna powiedziała, Żeby za bardzo nie analizować, mogą być bardziej wodniste albo zwarte żółte lub pomarańczowe (przez bilirubinę, która jeszcze przez jakiś czas z naszych małych człowieczków będzie wychodzić) bo inaczej zwariuje 😄
U nas za to pleśniawki nas dopadły, dzisiaj zaczęliśmy walkę z nimi 😢
Powodzenia w walce z pleśniawkami 💪💪💪
Omg, u mnie w końcu coś pooooooowoli zaczyna się dziać. Chyba. Od godzin wieczornych ból krzyża, chyba boli mnie też trochę brzuch, ale tak krzyż daje o sobie znać, że sama nie wiem. Mam nadzieję, że coś się rozkręci, skurczy jak na razie brak 🤷‍♀️
Trzymamy kciuki!!!

Ja dopiero zaczynam przygodę z laktacją ale też zamierzam jeść wszystko tylko po prostu starać się zdrowo odżywiać, no i nie pić za dużo kofeiny i wcale alkoholu.

Ja mam juz niestety poranione piersi choć mi chyba z 5 różnych położnych sprawdzało czy dobrze przystawiam małego do piersi i wszystkie mówiły że dobrze. Okazało się potem że miał "wadliwe" wędzidełko i mu wczoraj troszkę podcieli. Ale dalej boli bo rany jeszcze się nie zagoiły. No ale myślałam że ból będzie mi bardziej przeszkadzał a moja miłość do Mikelka ten ból jakoś tak minimalizuje :D
 
Dziewczyny, jak juz wszystkie porodzicie, to opowiem Wam historie mojej tygodniowej walki w szpitalu. Narazie nic nie powiem bo są "nierozpakowane" jeszcze wsrod nas.
Laseczki jaką witaminę d podajecie i jak to robicie?
Moja polozna weszła i wyszla dzisiaj a to taki szczegolny dzień bo wszłyśmy ze szpitala...
Ja podaje Juvit d3 w kropelkach z dozownikiem. 2 kropelki dziennie.
 
Powodzenia w walce z pleśniawkami 💪💪💪

Trzymamy kciuki!!!

Ja dopiero zaczynam przygodę z laktacją ale też zamierzam jeść wszystko tylko po prostu starać się zdrowo odżywiać, no i nie pić za dużo kofeiny i wcale alkoholu.

Ja mam juz niestety poranione piersi choć mi chyba z 5 różnych położnych sprawdzało czy dobrze przystawiam małego do piersi i wszystkie mówiły że dobrze. Okazało się potem że miał "wadliwe" wędzidełko i mu wczoraj troszkę podcieli. Ale dalej boli bo rany jeszcze się nie zagoiły. No ale myślałam że ból będzie mi bardziej przeszkadzał a moja miłość do Mikelka ten ból jakoś tak minimalizuje :D
Ja jestem cala pogryziona po wyjściu ze szpitala. Ona najchętniej to spalabym przy cycu. Gdybym wiedziala jak pieknie reaguje na smoczek to dałabym jej go od razu i nie b yloby problemu a tak to spala z cycem. Dzisiah maz jedzie po opatrunki ponoć rewelka. Wydaje mi się ze i bez tego chyba od wczo r aj ona inaczej ssie bo moje ciało sie odprężyło i podkręciłam kakracje kompotami, ipizza. W szpotalu niewiele jadłam.
 

Załączniki

  • image000000.jpg
    image000000.jpg
    42,7 KB · Wyświetleń: 105
Bo tak jest :) -w sensie ze pokarm jest z krwi. Ja jem "normalnie" -to co lubię i na co mam ochotę. W ogóle to jem 4 słoik nutelli, masakra jaki mam niedobór 😂 cukru. Ale obiecałam sobie ze od sierpnia stop! W końcu mam do zrzucenia jeszcze 10 kg.a w październiku ślub.
U nas tez wjechał bebilon, karmimy na zmianę moje i mm, ja musze swoje odciągac żeby wiedzieć ile zjada bo przy piersi po 5 minutach zasypia, i wiecznie nienajedzony był, także tak (jako tako) sobie radzimy.
Wczoraj rozmawialam.z położna mowiac jej o tych kupkach i ze ma bąki i jest przy tym nie spokojny. Gdy zaczęła pytac co jem to mimo ze zdrowo wg niej powinnam wszystko odstawić. Warzywa sery nabiał soki marchewkowe... za głowe się chwyciłam. Fakt, ze ma ona już z 60lat i chyba juz sie więcej nie doszkalala w tym zakresie..... z cyca je i to dosc lapczywie widzę jak to mleko az mu z buzi wylatuje tylko pyt ile tez faktycznie zjada.... no bo tego to nie jesteśmy w stanie zobaczyć. Moje cycki to juz blagają o litość . Takie obolałe.....i tez zastanawiam się nad mm
 
Dziewczyny które karmia piersią czy dopajacie dzidzie woda?
Moja położna mówiła że jeżeli dobrze rosnie na cycku to można dawać. Wyszliśmy ze szpitala z wagą 3740 tydz później u nas 4kg i pozwoliła dopajać. Daje bardzo rzadko.... jeżeli są jakies problemy brzuszkowe to możemy tez dawać herbatę rumiankową. Mimo dawania wody cyca i tak pije ile pił
 
A ja wróciłam od lekarza. Na dzień dzisiejszy termin 29.07, i podobno od początku taki był🤦‍♀️ oczywiście szyjka twarda, zamknieta itp.. waży niby 3300. Dziś już nic o cc nie mówił za to stwietdził że do 12.08 możemy czekać😭😭😭 nie ogarniam tego faceta. Nastepna wizyta 29, poki co czekamy🤷‍♀️
Także Hania opowiadaj co masz opowiadać, bo ja już bede zawsze w ciąży😛
 
reklama
A ja wróciłam od lekarza. Na dzień dzisiejszy termin 29.07, i podobno od początku taki był🤦‍♀️ oczywiście szyjka twarda, zamknieta itp.. waży niby 3300. Dziś już nic o cc nie mówił za to stwietdził że do 12.08 możemy czekać😭😭😭 nie ogarniam tego faceta. Nastepna wizyta 29, poki co czekamy🤷‍♀️
Także Hania opowiadaj co masz opowiadać, bo ja już bede zawsze w ciąży😛
Nie, wierz mi, po 😁
 
Do góry