reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Życzę oby wszystko się skończyło z remontem jak najszybciej 🙏 Będziesz już miała spokój 🙏

nawet nie wiesz jak o tym marze. Ale już się nastawiam na to ze może okazać się tak ze remont się skończy później ogarnianie i od razu wycieczka do szpitala 🙈 ale wiadomo wolałabym chociaz chwile w spokoju i porzadku poczekać Ehhh
 
reklama
Ja czuje gdzie jest glowka, jest nisko chociaż lekarz powiedział że to jeszcze nie jest nisko. Czuje jak mała ssie palec, wtedy tak charakterystycznie faluje mi brzuch. Tez odczuwam kłucie ale raczej w okolicy jajnika niż od główki.

małe fajnie ze tak czujesz. Ja czuje tylko jak ma czkawkę heh a tak to albo się wygina albo skacze. Czasem czuje za razem i w dole i gorze brzucha wiec nie mam pojęcia co gdzie jest i co tam jest za impreza 😀
 
nawet nie wiesz jak o tym marze. Ale już się nastawiam na to ze może okazać się tak ze remont się skończy później ogarnianie i od razu wycieczka do szpitala 🙈 ale wiadomo wolałabym chociaz chwile w spokoju i porzadku poczekać Ehhh
No nie zazdroszczę, bo przechodziłam ostatnio remont i ledwo sil mi starczyło żeby to wszystko wyprowadzić na prostą. Pewnie tak będzie, na ostatnią chwilę. Wtedy mąż będzie musiał się wykazać żebyś wróciła z maleństwem na gotowe 😁
 
małe fajnie ze tak czujesz. Ja czuje tylko jak ma czkawkę heh a tak to albo się wygina albo skacze. Czasem czuje za razem i w dole i gorze brzucha wiec nie mam pojęcia co gdzie jest i co tam jest za impreza 😀
Czkaweczka u nas zawsze po słodkim.
Ja mam pupajdę pod zebrami gowke w dole z lewej ciałko i kregosup A z prawej girki..
Po czkawce dojdziesz gdzie glowka.
 
A jak u Was wygląda przygotowanie męża /partnera do porodu? 🙈 🙂
Mój ogląda ze mną filmiki na YouTube, braliśmy oboje udział w szkole rodzenia online i czasem sam też ogląda filmy o tym jak towarzyszyć podczas porodu. Też się trochę boi, ale chyba bardziej niż tego, że nie będzie wiedział co robić boi się tego, jak go będę traktować :D bo ja jak jestem w nerwach to potrafię dać nieźle popalić 🙈 a podczas porodu to już w ogóle mogę stać się diabłem wcielonym 😅
 
No nie zazdroszczę, bo przechodziłam ostatnio remont i ledwo sil mi starczyło żeby to wszystko wyprowadzić na prostą. Pewnie tak będzie, na ostatnią chwilę. Wtedy mąż będzie musiał się wykazać żebyś wróciła z maleństwem na gotowe 😁

dlatego postanowiłam jako priorytet ogarnąć torbę a później to niech się w domu martwią 😂 ale mam nadzieje ze wszystko się uda w czasie
 
Czkaweczka u nas zawsze po słodkim.
Ja mam pupajdę pod zebrami gowke w dole z lewej ciałko i kregosup A z prawej girki..
Po czkawce dojdziesz gdzie glowka.

wczesniej czkawkę czułam bardziej u góry a teraz z lewej strony albo bliżej pępka wiec nie mam pojęcia co tam jest grane heh za tydzień zapytam się lekarza co ona gdzie ma 😀
 
reklama
Łooooo, czyli już też będziesz rodzic? Ja mam 36+4, ale nie wiem jak szyjka, bo mój lekarz tego nie sprawdzał 🤦🏼‍♀️ a czujesz jakieś szczególne objawy?
 
Do góry