reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Gratulacje☺ powiedz, jak sie czujesz? Jak opieka? Obchodza sie z Toba delikatnie, pomagaja, czy "radz se sama"?
Opieka jest cudowna, pomagają ze wszystkim, a samopoczucie całkiem niezłe, poza tym ze brzuch mi został i ciągnie ta bliznę po cc, ciężko się wstaje i chodzi ale to na bank norma i niedługo będzie lepiej.
 
Ja chyba będę za Tobą 😅
Blisko te terminy mamy 😅
Wczoraj po tym lekarzu trochę się ucieszylam, że przewiduję poród na dniach ale jak to będzie kto to wie. Meczą te upały .... brzuch mam tak nisko i główkę młodego, że jak kucam to mam wrazenie ze go.za raz zgubie. Skurcze męczą brzuch twardy pot się ze mnie leje ale nic się noe rozkręca
 
reklama
Zazdroszcze Wam dziewuchy....chociaz macie jakies sygnaly, ze dziecko faktycznie sie tutaj wybiera;). Ja mam termin z ostatniego USG na 30 czerwca, a sygnalow ani widu ani sluchu. Zero skurczy przepowiadajacych, zero twardnienia brzucha, czop na swoim miejscu...Po prostu chyba jest corce za wygodnie. Nawet powiedzialam mezowi, ze spokojnie moze sie napic drinka w weekend, bo chyba sie nigdzie nie wybieramy;).
 
Do góry