reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dla mnie ten cały covid to sciema.... każą zrobić test ok mąż okaże sie ze ma wynik pozytywny.... ty powiedzmy negatywny. Ok urodzisz i co dalej?? Kwarantanna bez dziecka? Nie zobaczysz ho nie dotkniesz a nawet nie wyjdziesz z nim ze szpitala do puki mąż nie bedzie po kwarantannie i ty i on jeszcze po kolejnych testach. Eh.... tylko problenm by był dlatego juz wole rodzic sama ale byc z mężem i dzieckiem odrazu w domu....
Och dziewczyny, nie chce tu wywołać sporu, bo w kwestii Covida jestem w bardzo głębokiej analizie. Powiem krótko tylko co osobiście myślę na ten temat.
To ściema. Aktualnie nie są prowadzone statystyki dotyczące grypy sezonowej bo wszystko idzie pod covid. Jak słyszę ze pacjentka 92 zmarła na covid to mnie szlag trafia. Mój dziadek obecnie 89 lat 2 lata temu się przeziębił i omal nie umarł w szpitalu. Ma szereg schorzeń i nawet zwykła infekcja może go zabić. Jak dostaje stanu podgorączkowego to się leje przez ręce że trzeba 2 chłopa żeby mu pomóc przełożyć się na bok czy pojsc do łazienki. Nie twierdzę że nie ma covid 19 ale to jest kolejny szczep grypy sezonowej. Dlaczego pozamykali nas w domach, to przemilczę. Każdy może w tej sprawie zrobić swój własny reserch. Np. Przemówienie izby włoskich lekarzy, prezydenta Tanzanii lub nawet naszej polskiej lekarki które krąży po internecie. Zakupy respiratorów po pandemii od handlarzy broni... Miało być ich 150 przyszło 50 i to jeszcze nie tych co zamawiali... Umowy nie ma, respiratory podobno gdzieś zmagazynowane, nikt nie widział. Każda istota umiejąca złożyć puzzle 30szt widzi ze coś jest nie tak.
Test na covid dla męża... Bo? Mieszkamy pod jednym dachem, wymieniamy się kropelkowo i ja jako rodząca nie muszę mieć testu żeby chronić personel, ale mąż już tak.
Testpcr nie służy przede wszystkim do diagnozowania Covida tylko jest testem Powielającym.... Za który musisz zapłacić 350-500Kurde miało być krótko..
Mój znajomy zadzwonił do sanepidu, podał info ze miał kontakt z zarażonymi, sanepid powiedział że oddzwoni, nigdy nie zadzwonili. Sami doskonale wiedzą że nie ma sensu reagować. Dlaczego w DPSach ludzie choruja i umierają? Bo to są osoby głównie leżące schorowane i każde przeziębienie może ich zabić. 🤯
Górnicy chcieli wyjść na ulicę, wrzucali filmiki do internetu antyrządowe chcieli przyjechać na strajk do Warszawy, Duda traci poparcie i Bang! Wszyscy górnicy wytestowani, na kwarantannę tak ich załatwili.
Na początku ciazy byłam zastraszona, kwarantanna, ale dziś maseczka chroni mnie tylko przed mandatem.
 
reklama
Och dziewczyny, nie chce tu wywołać sporu, bo w kwestii Covida jestem w bardzo głębokiej analizie. Powiem krótko tylko co osobiście myślę na ten temat.
To ściema. Aktualnie nie są prowadzone statystyki dotyczące grypy sezonowej bo wszystko idzie pod covid. Jak słyszę ze pacjentka 92 zmarła na covid to mnie szlag trafia. Mój dziadek obecnie 89 lat 2 lata temu się przeziębił i omal nie umarł w szpitalu. Ma szereg schorzeń i nawet zwykła infekcja może go zabić. Jak dostaje stanu podgorączkowego to się leje przez ręce że trzeba 2 chłopa żeby mu pomóc przełożyć się na bok czy pojsc do łazienki. Nie twierdzę że nie ma covid 19 ale to jest kolejny szczep grypy sezonowej. Dlaczego pozamykali nas w domach, to przemilczę. Każdy może w tej sprawie zrobić swój własny reserch. Np. Przemówienie izby włoskich lekarzy, prezydenta Tanzanii lub nawet naszej polskiej lekarki które krąży po internecie. Zakupy respiratorów po pandemii od handlarzy broni... Miało być ich 150 przyszło 50 i to jeszcze nie tych co zamawiali... Umowy nie ma, respiratory podobno gdzieś zmagazynowane, nikt nie widział. Każda istota umiejąca złożyć puzzle 30szt widzi ze coś jest nie tak.
Test na covid dla męża... Bo? Mieszkamy pod jednym dachem, wymieniamy się kropelkowo i ja jako rodząca nie muszę mieć testu żeby chronić personel, ale mąż już tak.
Testpcr nie służy przede wszystkim do diagnozowania Covida tylko jest testem Powielającym.... Za który musisz zapłacić 350-500Kurde miało być krótko..
Mój znajomy zadzwonił do sanepidu, podał info ze miał kontakt z zarażonymi, sanepid powiedział że oddzwoni, nigdy nie zadzwonili. Sami doskonale wiedzą że nie ma sensu reagować. Dlaczego w DPSach ludzie choruja i umierają? Bo to są osoby głównie leżące schorowane i każde przeziębienie może ich zabić. 🤯
Górnicy chcieli wyjść na ulicę, wrzucali filmiki do internetu antyrządowe chcieli przyjechać na strajk do Warszawy, Duda traci poparcie i Bang! Wszyscy górnicy wytestowani, na kwarantannę tak ich załatwili.
Na początku ciazy byłam zastraszona, kwarantanna, ale dziś maseczka chroni mnie tylko przed mandatem.

znajomego ojczym miał mieć kolejna wizytę na onkologii i dzownil pytać kiedy ma przyjść a oni do niego z tekstem ze przecież pan ma dodatni wynik testu na wirusa. Dzwonił do nich 14 dni po poprzedniej wizycie i nawet nie raczyli go poinformować. To jest wszystko chore i nie wiadomo jaki wogole w tym jest cel.
ja już nie nosze nawet maseczki. A tym bardziej teraz kiedy jest gorąco. Po pierwsze okulary mi parują ze nic nie widzę a po drugie idzie sie w tym udusić. Jedynie co mnie dotyka przez tego wirusa to właśnie ten porod i fakt ze partner nie może byc przy porodzie czy odwiedzić w szpitalu
 
Też nie noszę maseczki, okulary mi parują, normalnie nie oddycham i nie dotleniam przez to Dziecko... 🤯 po co to wszystko...
Rzadko muszę założyć ta maseczkę jak mnie gdzieś nie wpuszczają, ale wtedy nos zostawiam otwartym... ale jeżeli ktoś ma problem z oddychaniem, to w ogóle nie powinien nic zasłaniać i przy tym nie ma obowiązku tłumaczenia tego wszystkim, bo stan zdrowia każdego człowieka to nie sprawa Pana albo Pani przepraszam „z ulicy” albo Pana ochroniarza z centrum handlowego... męczące to jest 😑
 
O jak dobrze to rozumiem, u mnie Mały też ostatnio szaleje w brzuchu 💪💪🙈Czasami się wydaje, że przebije mnie od środka 🙈🙈 aż mąż w szoku był 😬
Już myślałam, że Mały się stresuje przed zbliżającym się porodem i sama zaczęłam się martwić 😅😅
Ale jak tylko zrobi się cisza w brzuszku, dopiero to będzie mówiło o zbliżającym się porodzie (jeżeli nie będzie innych zwiastunów), Dzidzie kilka dób przed wyjściem leżą cichutko 🙈
Właśnie też mi koleżanka mówiła, że następuje cisza przed burzą jako zwiastun porodu...
Ciekawe jak to będzie u nas :D
 
a ja mam wszystkie koszule (aż 3) w jakieś zwierzątka :D 🙈 i wszystkie do szpitala zabieram, a w domu, jak sie te specjalne nie sprawdzą bede w tym co mam, to już bez znaczenia. Co do staników, to mam 2 take typowo do karmienia odpinane i w ostatniej ciąży bardzo mi sie sprawdziły na noc takie sportowe, bo były wygodne do spania, nie było z nimi problemu, bo cyca łatwo sie dołem wyjmowało:p więc teraz tez kupiłam 2
 
Ja mam dziewczyny bardzo podobne myśli jak Wy co do COVID 🧐

Moje cycki są tak nieobliczalne w tej ciąży, że mam 3 staniki sportowe na razie a do karmienia kupię jak mi się laktacja rozkręci 😁
Dzisiaj do lekarza, zobaczymy jak tam ta moja szyjka i rozwarcie, ile czasu nam Pani Doktor da 😄
To daj znać jak u Ciebie. Ja mam wizytę w środę i tez liczę na jakieś konkrety 😂
 
reklama
Do góry