reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Mleko butelkę nie moje, dzisiaj cały dzień tylko na moim i znowu spadła, jak do jutra nie nabierze tego co ucieklo to zostajemy tu na weekend. Mam nadzieję że coś się ruszy ku dobremu.
Pamiętaj że każde dziecko spada z wagi po porodzie. To normalne. Ważne ile spada. Kciuki za szybkie wyjście ;)
Dziewczyny? Powiedzcie mi.. wiecie moze kiedy moge wyjsc z dzidziusiem na pierwszy spacerek? :)
Od razu ;)
 
Te szpitale.... może się uda że chociaż jakaś bratnia dusza ci się trafi[emoji110] na pewno rano sie okaże że wszystko w porządku i do domku jeszcze pójdziesz na te kilka tygodni [emoji4][emoji4][emoji4]
Dobrze bedzie nie martw sie.13 to juz naprawde super:) Nie wiem jak twoje malenstwo jest ulozone, ale moj maluszek miednicowo.Przy takim ulozeniu to podobno te kieszonki z plynem ciezej pomierzyc i je znalezc.Moglo tez tak byc ze malenstwo wypilo przed pomiarem troche wod i bylo przed oprożnieniem pecherza;) Ja tez tak mialam.Jutro do domciu, bedzie ok:)
Dzięki, dziewczyny za słowa otuchy. Też sobie tłumaczę, że gdyby faktycznie coś było na rzeczy z wodami, to Mała by nie rosła dobrze, albo inne badania nie wyszłyby w normie. No cóż, dali mi jeszcze kroplówkę, obchód będzie między 9, a 10 i liczę, że wtedy się dowiem, czy mogę iść do domu.
 
Masakra, denerwuje się, że rano wyjdzie coś nie tak. :( Ten szpital wpędza mnie w depresję, normalnie ryczeć mi się chce, że muszę tu zostać.
Hej, i jak tam, obchód zaraz będzie?
Edit: doczytałam.
Jak by Cię chcieli zatrzymać, to się nie denerwuj i nie bierz tego do siebie - po prostu zwykle szpitalowi pacjentka się zaczyna opłacać jak zaliczy 3 doby;)
Powodzenia:)

No wlasnie nie wiem czy moge w takie upaly wyjsc z nim, dodam ze urodzil sie w 36 tygodniu, niby wczesniaczek troszke.
Jakby nie było, to w brzuchu było dobrze ponad 30stopni, więc maluszek jest bardziej przyzwyczajony do takich temperatur niż my :)
 
No wlasnie nie wiem czy moge w takie upaly wyjsc z nim, dodam ze urodzil sie w 36 tygodniu, niby wczesniaczek troszke.

Mój tez się urodził w 36 tygodniu i położna powiedziała ze jak najbardziej na krótki spacerek od razu można wychodzić tylko z rana albo wieczorkiem kiedy jest chłodniej [emoji846]
 
Mleko butelkę nie moje, dzisiaj cały dzień tylko na moim i znowu spadła, jak do jutra nie nabierze tego co ucieklo to zostajemy tu na weekend. Mam nadzieję że coś się ruszy ku dobremu.
Nie martw sie dzieci zawsze spadaja z wagi na poczatku.Oby ruszylo i ustabilizowalo ci sie z tym karmieniem.Bedzie dobrze, pomysl poród juz za toba!
 
Hej, i jak tam, obchód zaraz będzie?
Edit: doczytałam.
Jak by Cię chcieli zatrzymać, to się nie denerwuj i nie bierz tego do siebie - po prostu zwykle szpitalowi pacjentka się zaczyna opłacać jak zaliczy 3 doby;)
Powodzenia:)
Normalnie to bym nie miała z tym problemu, ale jutro rodzice moi do nas przyjeżdżają na weekend. Tyle to planowali, żeby zgrać z wolnym taty. Na szczęście okazało się finalnie, że fałszywy alarm i dzisiaj wyjdę tylko nie wiem jeszcze o której.
 
reklama
Normalnie to bym nie miała z tym problemu, ale jutro rodzice moi do nas przyjeżdżają na weekend. Tyle to planowali, żeby zgrać z wolnym taty. Na szczęście okazało się finalnie, że fałszywy alarm i dzisiaj wyjdę tylko nie wiem jeszcze o której.
No i super, sprawdzili co trzeba, wiesz że jest ok i jeszcze spędzisz weekend z rodzicami :)
Jeśli dostaniesz od razu wypis, to pewnie jeszcze trochę zaczekasz (w jednym szpitalu, gdzie mieli duży ruch wypisy były koło 13), a jak będziesz miała do odebrania innym razem, to może zaraz Cię puszczą:)
 
Do góry