reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Hejka
Pewnie większość mnie już nie pamięta, postanowiłam tu do was zajrzeć bo już lipiec się zbliża a już pewnie kilka z was urodziło
Gratuluję !!!!
I trzymam kciuki za resztę
Jakoś tak z sentymentem bardzo ciepło o was myślę
Wiem że to może głupie ale jakoś mimo tego że straciłam ciążę której nawet nie chciałam to czasem wracam do tego myślami i od razu myślę też o was
Pozdrawiam i jakbyście mogły pozdrowić dziewczyny z wątku prywatnego które już pewnie tu nie zaglądają to bym była wdzięczna

Dacie radę dużo siły ode mnie !!!!
I ja Cię pamiętam :)
Gorące pozdrowienia!!! :)
 
reklama
OnaZmijeczka Oczywiście tez pamietam. Mam nadzieje, ze u Ciebie i Twojej rodziny wszystko w porządku. Pozdrawiam tez jeszcze będąc w dwupaku. ;) Zajrzyj do nas znowu za jakiś czas!
 
Hejka
Pewnie większość mnie już nie pamięta, postanowiłam tu do was zajrzeć bo już lipiec się zbliża a już pewnie kilka z was urodziło
Gratuluję !!!!
I trzymam kciuki za resztę
Jakoś tak z sentymentem bardzo ciepło o was myślę
Wiem że to może głupie ale jakoś mimo tego że straciłam ciążę której nawet nie chciałam to czasem wracam do tego myślami i od razu myślę też o was
Pozdrawiam i jakbyście mogły pozdrowić dziewczyny z wątku prywatnego które już pewnie tu nie zaglądają to bym była wdzięczna

Dacie radę dużo siły ode mnie !!!!
Miło, że o nas pamiętasz i się odezwałaś :)
Ostatnio zastanawiałam się co tam słychać u Ciebie, u Zuzki, ukmamy i natki30 (nie pamietam dokładnych nicków).

Ja też się kulam ale to już kwestia dni :)
 
Hejka
Pewnie większość mnie już nie pamięta, postanowiłam tu do was zajrzeć bo już lipiec się zbliża a już pewnie kilka z was urodziło
Gratuluję !!!!
I trzymam kciuki za resztę
Jakoś tak z sentymentem bardzo ciepło o was myślę
Wiem że to może głupie ale jakoś mimo tego że straciłam ciążę której nawet nie chciałam to czasem wracam do tego myślami i od razu myślę też o was
Pozdrawiam i jakbyście mogły pozdrowić dziewczyny z wątku prywatnego które już pewnie tu nie zaglądają to bym była wdzięczna

Dacie radę dużo siły ode mnie !!!!
[emoji3531]
Myślałam o Tobie ostatnio! Co u Ciebie? Dalej trenuje z jak szalona? [emoji16] Przesyłam moc buziaki!!!! Fajnie, że o nas czasami myślisz [emoji7]
 
Hejka
Pewnie większość mnie już nie pamięta, postanowiłam tu do was zajrzeć bo już lipiec się zbliża a już pewnie kilka z was urodziło
Gratuluję !!!!
I trzymam kciuki za resztę
Jakoś tak z sentymentem bardzo ciepło o was myślę
Wiem że to może głupie ale jakoś mimo tego że straciłam ciążę której nawet nie chciałam to czasem wracam do tego myślami i od razu myślę też o was
Pozdrawiam i jakbyście mogły pozdrowić dziewczyny z wątku prywatnego które już pewnie tu nie zaglądają to bym była wdzięczna

Dacie radę dużo siły ode mnie !!!!

Myślałam ostatnio o Tobie. :happy2::yes:
Nawet zastanawiałam się czy Cię nie wywołać. Koniec końców założyłaś lipcówki. :biggrin2:

Pozdrawiam ciepło.
 
Witam sie i ja☺ dzisiaj u mnie 37+4 maly wazy 3200 termin mam na 15.07 ale lekarz dzisiaj stwierdzil ze raczej urodze na dniach bo główka jest juz bardzo nisko. W sumie czekam na porod jak na zbawienie bo przy 18 msc dziecku ciezko jest nadazyc z brzuszkiem. Waga dzisiaj wybila dzisiaj 12+ ☺
 
Żmijeczka ja również Cię pamiętam i miło wspominam. Fajnie że o nas pamiętasz. Wszystkiego naj dla Ciebie i Twojej rodziny [emoji813] zaglądaj do nas.
 
Ooo jejku jak miło że mnie pamiętacie
Naprawdę się wzruszylam. Coś tu jest na tym forum takiego scalającego i widzę że mega fajna ekipę stworzylyscie, bardzo się cieszę:)
U mnie wszystko oki dalej trenuje bardzo intensywnie za 2 tyg wracam do pracy i strasznie mnie to przeraża.
Jestem też na etapie odpieluchowania dziecka i idzie tragicznie aromat moczu roznosi się wszędzie. Ona pokazuje ładnie że chce coś zrobić a jak ja sadzam to posiedzi wstanie i dopiero zrobi koło nocnika. Rano zaczęła się budzić o 5.30 i chce iść siku w nocy nie sika od dawna. A jak usiądzie to oczywiście wstanie i zrobi obok. Nie ma jeszcze 2 lat no ale widzę że jest gotowa ale nie czai że można na siedzaco. Jak zrobi na podłogę to mówi 'tam nieeee' a jak się jej pytam gdzie się siku robi to pokazuje na nocnik a jak się pytam a gdzie ty zrobiłaś to pokazuje na podłogę i mówi że tam nieeee no no no
 
Ooo jejku jak miło że mnie pamiętacie
Naprawdę się wzruszylam. Coś tu jest na tym forum takiego scalającego i widzę że mega fajna ekipę stworzylyscie, bardzo się cieszę:)
U mnie wszystko oki dalej trenuje bardzo intensywnie za 2 tyg wracam do pracy i strasznie mnie to przeraża.
Jestem też na etapie odpieluchowania dziecka i idzie tragicznie aromat moczu roznosi się wszędzie. Ona pokazuje ładnie że chce coś zrobić a jak ja sadzam to posiedzi wstanie i dopiero zrobi koło nocnika. Rano zaczęła się budzić o 5.30 i chce iść siku w nocy nie sika od dawna. A jak usiądzie to oczywiście wstanie i zrobi obok. Nie ma jeszcze 2 lat no ale widzę że jest gotowa ale nie czai że można na siedzaco. Jak zrobi na podłogę to mówi 'tam nieeee' a jak się jej pytam gdzie się siku robi to pokazuje na nocnik a jak się pytam a gdzie ty zrobiłaś to pokazuje na podłogę i mówi że tam nieeee no no no

Wracasz na cały etat? A córka na "cały etat" do żłobka? Może tam coś się zmieni. Jak dzieci widzą inne dzieci, szybciej łapią. Pewnie próbowałaś różne sposoby. Myślę, że teraz już tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać. Widać, że ona rozumie i to najważniejsze. Pewnie jest to tylko kwestia czasu. Trzymam kciuki. :)
 
reklama
Ooo jejku jak miło że mnie pamiętacie
Naprawdę się wzruszylam. Coś tu jest na tym forum takiego scalającego i widzę że mega fajna ekipę stworzylyscie, bardzo się cieszę:)
U mnie wszystko oki dalej trenuje bardzo intensywnie za 2 tyg wracam do pracy i strasznie mnie to przeraża.
Jestem też na etapie odpieluchowania dziecka i idzie tragicznie aromat moczu roznosi się wszędzie. Ona pokazuje ładnie że chce coś zrobić a jak ja sadzam to posiedzi wstanie i dopiero zrobi koło nocnika. Rano zaczęła się budzić o 5.30 i chce iść siku w nocy nie sika od dawna. A jak usiądzie to oczywiście wstanie i zrobi obok. Nie ma jeszcze 2 lat no ale widzę że jest gotowa ale nie czai że można na siedzaco. Jak zrobi na podłogę to mówi 'tam nieeee' a jak się jej pytam gdzie się siku robi to pokazuje na nocnik a jak się pytam a gdzie ty zrobiłaś to pokazuje na podłogę i mówi że tam nieeee no no no
Nie przerywajcie, troszkę cierpliwości jeszcze i pewnie córcia miło Cię zaskoczy niedługo jak sama się załatwia na nocnik. Teraz latem idealna pora na tą naukę.
 
Do góry