reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Wydaje mi się odnosnie USG że to zależy od gabinetu czy jest w to urządzenie zaopatrzone. Ja osobiście na każdej wizycie mam robione a chodzę do mojego gin co 3 tygodnie. Mam więcej zdjęć w tej ciąży z badań niż z pierwszej. Oczywiście zawsze można umówić się do innego ginekologa tylko na USG dla swojego spokoju. Ale jak dziecko jest aktywne i nie ma niepokojących sygnałów to wydaje mi się to zbędne.
PS. Trzymajcie kciuki dziś ostatnia wizyta u lekarza przed wielkim dniem. Witam się dziś w 38 tc. I mam nadzieję że to już niedługo. POZDRAWIAM wszystkie już obecne Mamusie i te przyszłe którym już niewiele zostało. Trzymajcie kciuki ja za Was też trzymam...
 
reklama
Teraz będziemy się sukcesywnie rozpakowywać. :) Ja wczoraj zaczęłam 39tc i codziennie mam krótkie skurcze z brzucha i krzyża, więc organizm się szykuje. Malutki przy tych upałach jest jakby spokojniejszy, a i ja też bo wiem, że wszystko mam przygotowane na przyjście maluszka na świat. :)
 
Miki123 biedna. Rozumiem cie bo miałam tak samo ostatnio. Skurcze na 7 cm a rozwarcie ledwo na 1,5 cm :( Trzymam kciuki mocno
No i wszystko ucichło masakra całą noc w męczarniach. Jeśli nie rozkręci się do jutra to idę do domu. Ale ordynator powiedział że mogę wyjść za róg szpitala i zacząć rodzić. To jakieś nieporozumienie ze mną. Spojrzałam rano na siebie w lustrze i się przestraszyłam jakieś plamy na twarzy podkrążone oczy szok. Będę was informować co ze mną.
 
Koszulki z krótkim rękawem i spodenki bo pępuszek lepiej będzie oddychał jak będzie nie zasłonięty tak jak w body. Przy takiej temp to lepsze są większe ubranka bo tak się nie przyklejają do ciałka. Puder musiałam dokupić. Rożka nawet nie wyciągnęłam z torby, śpi w rampersach, skarpetkach i przykryta jest flanelką.
Iwonka dzieki wielkie za tak przydatne informacje.Nie mam zadnej chyba koszulki z krotkim rekawem...Raju i spodenki:o hehe moze cos jeszcze dokupie.Mam rampersy moze ze 4 sztuki tylko.A co to za puder Iwonka kupilas? Do pupki do zasypywania? Jakiej firmy?Flanelke mam spakowana.A wy tam macie duszno, czy jest klima, czy wiatraki?
Jak dzisiaj karmienie, jest lepiej, jak sie czujesz?
 
No i wszystko ucichło masakra całą noc w męczarniach. Jeśli nie rozkręci się do jutra to idę do domu. Ale ordynator powiedział że mogę wyjść za róg szpitala i zacząć rodzić. To jakieś nieporozumienie ze mną. Spojrzałam rano na siebie w lustrze i się przestraszyłam jakieś plamy na twarzy podkrążone oczy szok. Będę was informować co ze mną.
I słusznie, też bym szła. A jak akcja wyglądała ze przyjechalas? Daleko masz?
Kciuki by się jednak rozkrecilo.
 
No właśnie teraz akurat ktg
Iwonka dzieki wielkie za tak przydatne informacje.Nie mam zadnej chyba koszulki z krotkim rekawem...Raju i spodenki:o hehe moze cos jeszcze dokupie.Mam rampersy moze ze 4 sztuki tylko.A co to za puder Iwonka kupilas? Do pupki do zasypywania? Jakiej firmy?Flanelke mam spakowana.A wy tam macie duszno, czy jest klima, czy wiatraki?
Jak dzisiaj karmienie, jest lepiej, jak sie czujesz?
Alantan zasypka. Pokarmu trochę naszło w nocy dostała 20 ml mleka z butelki. Kupki robi 2 na dzień czyli najedzona. Do domku idziemy jutro. Bilirubina rośnie 11,5. Na sali duszno i gorąco około 28 stopni.
 
No i wszystko ucichło masakra całą noc w męczarniach. Jeśli nie rozkręci się do jutra to idę do domu. Ale ordynator powiedział że mogę wyjść za róg szpitala i zacząć rodzić. To jakieś nieporozumienie ze mną. Spojrzałam rano na siebie w lustrze i się przestraszyłam jakieś plamy na twarzy podkrążone oczy szok. Będę was informować co ze mną.
@Miki123 Trzymaj sie tam i informuj nas na biezaco.Wczoraj jsk bylam na ktg to byla kobieta na izbie, ktora kojarze z ktg z sb ze tez byla.I podobno rozwarcie ma na 4 cm a nic nie czuje i chyba ja tak odsylaja do domu:oWiadomo w domu najlepiej niz tak czekac w szpitalu.Oby ruszylo i poszlo jak z platka.
@Iwona 1986 rozumiem dalas jej swoje odciagniete z butelki? Masz tam laktator, ja nie wiem czy brac czy mi ewentualnie dowiezie maz.Czyli macie tam duchote, to nic dziwnego ze mala tak ubierasz.Jak jezdze do szpitala i czekam na ktg, albo ocene zapisu to widze laski jak przechodza z daleka z jednego na drugi oddzial i wioza w tych malych fajnych " pojemniczkach" te noworodki to sa w becikach i jeszcze przewaznie jakas pieluszka z boku.
 
No i wszystko ucichło masakra całą noc w męczarniach. Jeśli nie rozkręci się do jutra to idę do domu. Ale ordynator powiedział że mogę wyjść za róg szpitala i zacząć rodzić. To jakieś nieporozumienie ze mną. Spojrzałam rano na siebie w lustrze i się przestraszyłam jakieś plamy na twarzy podkrążone oczy szok. Będę was informować co ze mną.
mi się wydaje że nie powinni cię już odsyłać tylko pomóc ci urodzić
 
reklama
Do góry