reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Tak te szlafroczki wygladaja tez super...Sa takie mile w dotyku?? Tylko ktory kolor, jest oczywiscie granatowy, szary i ten twoj różowy...:biggrin2:
Daj znac jak po zakupach w Castoramie..
Te dziewczyny ktore pracuja jeszcze szczerze podziwiam, ja to chodze jak pingwin i juz bym nie wyrobila w korkach codziennie tyle jezdzic i siedziec pozniej w jednej pozycji 8 h, kurcze jak wy dajecie rade;) Brzuch zahaczalby mi o biurku i jak tu dosiegnac klawiatury...:rofl2:
Mnie od początku urzekł ten różowy kolor, a materiał jest super - czuć, że porządny. :)

Zakupy dzisiaj udane, tylko jedną zasłonę muszę oddać bo po rozpakowaniu okazało się, że ma fabrycznie pełno plamek jakby jakiś płynny plastik na nią prysnął... Ale i tak się mega cieszę z mojej dwudniowej metamorfozy sypialni. :D Dzisiaj wyprasowałam już ciuszki na wyjście ze szpitala dla maluszka, a jeszcze do rozpakowania mam przed sobą kosz Mojżesza, ale nie mam sił na to. Dwa dni ostrego sprzątania, jeżdżenia itd. robią swoje...
Dzisiaj jeszcze byłam u diabetologa na wizycie kontrolnej i cukry mam w porządku, więc już nie muszę więcej przychodzić. :) Dostałam świstek do porodu, że cukrzyca jest ok. bo cukry są w normie i dopiero między 6-12tyg. po porodzie mam zrobić kontrolnie krzywą cukrową i mocz.

Jutro jeszcze dentysta i laboratorium, a pojutrze w końcu wizyta u ginekologa. :) Ciekawe czy mały się odwrócił główką w dół, ale myślę że tak bo wczoraj jak byłam u rodziców to właśnie tak się wiercił, że aż mnie wszystko bolało... no i zgaga wróciła.
 
reklama
Ja tez bym juz nie dala rady pracować. Ale dlatego ze mam prace na nogach nie siedzaca.

Ja mam w czwartek wizyte mam nadzieje ze mlody sie obrocil. Tez ostatnio strasznie tam swiruje. Wiec moze..

Jeszcze 49 dni. Chyba ze mały przeciagnie [emoji14]
 
Czesc wam! :) Wiem ze jest juz grupa z usg ale nie moge jej znalezc a bardzo chce znac wasza opinie. Na zdj usg strzalka wskazuje na siusiaka bo podobno to chlopiec. Ale nie wydaje wam sie ze strzalka pokazuje pepowine ? Zdj z 24tc.
IMG_2734.JPG
 
Ja tez bym juz nie dala rady pracować. Ale dlatego ze mam prace na nogach nie siedzaca.

Ja mam w czwartek wizyte mam nadzieje ze mlody sie obrocil. Tez ostatnio strasznie tam swiruje. Wiec moze..

Jeszcze 49 dni. Chyba ze mały przeciagnie [emoji14]
to wizytujemy razem :) Ja mam wieczorem. Ciekawa jestem również wagi tego szkraba, oby nie szedł w ślady siostry - 4kg :o

Co do pracujących jeszcze dziewczyn to podziwiam, ale ważne by robić wszystko w zgodzie z sobą. :)
 
Czesc wam! :) Wiem ze jest juz grupa z usg ale nie moge jej znalezc a bardzo chce znac wasza opinie. Na zdj usg strzalka wskazuje na siusiaka bo podobno to chlopiec. Ale nie wydaje wam sie ze strzalka pokazuje pepowine ? Zdj z 24tc. Zobacz załącznik 978711
Tu masz moje z 20 tygodnia :) Wydaje mi się, że Twoje jest od podobnej strony. W sensie że widac pupę i nogi. Nie jestem pewna co do kwestii płci ale chyba zaufałabym lekarzowi :)
2019-02-27_12.34.49.jpeg
 
U ciebie to konkretnie widac chlopczyka[emoji92][emoji847] ja widze tam pepowine, taki dlugi sznurek.. nie wiem juz sama
U mnie lekarka jeszcze raz zerknęła na płeć na usg 3 trymestru. Ale on tak zawsze świeci kroczem więc już wpisała "płeć M". I w trakcie robienia usg pokazywała mi, co gdzie jest. Jak nie masz pewności to dopytaj ;)
 
Dziewczyny wszystko ok :D
Po wizycie u lekarza. Malutkie ważą 1681 i 1684 gr, tydzień do przodu wagowo tak się wiercą, że zmieniły obie pozycję na główkową więc jest szansa na naturalny poród
Obecnie to 30+3
Szyjka 32 mm

Odrazu nam lepiej
Dzisiaj nasza 2 rocznica ślubu, idziemy świętować

Piękna waga. :happy2::happy:
I szyjka ładnie się trzyma.
 
Też się martwię o pozycję młodej. Kręci się okrutnie ale nie mogę wyczuć czy już jest główką. Czkawkę raz na dole raz na górze czuję więc chyba jeszcze ma sporo miejsca. Poprzednio dr rozwiała moje nadzieje na wagę poniżej 4kg, ale kto wie, kto wie, może zwolni ;) byle tylko głową wyjść chciała to jakoś się zmieści :D :D
 
reklama
Do góry