reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Słuchajcie a w czym planujecie kłaść do łóżeczka swoje dzieci?
Ja planuję tylko prześcieradło i rożek, potem śpiworek. Zero poduszek czy kołderek/kocyków- odzew ze str rodziny różny :p
 
Słuchajcie a w czym planujecie kłaść do łóżeczka swoje dzieci?
Ja planuję tylko prześcieradło i rożek, potem śpiworek. Zero poduszek czy kołderek/kocyków- odzew ze str rodziny różny :p
Otulacze lub rożek, w zależności od tego jak ciepło będzie. Do momentu aż będzie się z tego rozkopywać, potem śpiworek.

A czy rodzina będzie sprawdzać jak dziecko kładziesz spać [emoji6]?
 
Otulacze lub rożek, w zależności od tego jak ciepło będzie. Do momentu aż będzie się z tego rozkopywać, potem śpiworek.

A czy rodzina będzie sprawdzać jak dziecko kładziesz spać [emoji6]?


Moja siostra jak się dowiedziała, że nie będzie kołdry i poduchy to była wstrząśnięta. Teściowa też kręci nosem. Tłumaczę im dlaczego tak i dlaczego nie będzie baldachimów, ochraniaczy na szczebelki, zabawek...

Mieszkamy tymczasowo teściową, super z niej kobieta i mam nadzieję że nie będzie cichaczem dziewczyn okrywać haha
 
Hej dziewczyny :) My po wizycie, niestety podejrzenie hipotrofii, także jutro rano szpital, będą badać, obserwować oraz odżywiać. Trzymajcie kciuki, szczególnie za Melasie.

Trzymajcie się :)
Hej dziewczyny :) My po wizycie, niestety podejrzenie hipotrofii, także jutro rano szpital, będą badać, obserwować oraz odżywiać. Trzymajcie kciuki, szczególnie za Melasie.

Trzymajcie się :)
@Si.Kat zadne slowa Cie teraz nie pociesza bo sie matwisz i juz.Pomysl, ze tylko dobry i czujny lekarz wyłapuje takie rzeczy.Tzn ze jestescie w dobrych rekach.To na razie tylko podejrzenie, takze spokojnie.Wazne jest aby mala regularnie przybierała,mnie lub wiecej ale rosla.Moj maly jest ciagle na granicy normy wagowej i drze o niego tak samo.Mam zwiekszona czestotlowosc wizyt , aby caly czas monitorować przeplywy.Pisz do nas regularnie, bedziemy sie wspierać.Gowa do gory, bedzie dobrze.
 
reklama
Dziękujemy za wsparcie dziewczyny :)
Na pewno będę was informować na bieżąco, póki co głowa pełna i to różnych myśli, niestety na tym etapie nie da się nie martwić i nie myśleć.
 
Do góry