reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Mój brat urodzony w 35 miał 3200 jakoś ale 60cn długości. Także wszystko od 50 do 60 poszło do kosza a nosił od razu 62.
 
reklama
Odpowiadając na pytania odnośnie Lovi Expert - nie wczytywałam się w to co posiada Proclactis bo od początku wiedziałam, że chcę ten albo Medele. W Expercie przekonało mnie to, że ma wbudowany akumulator, więc można go naładować i zabrać ze sobą, jest cichy i podobno efektywniej od innych ściąga mleko. :)

Myślę, że warto dobrać laktator do swojego stylu życia - my jesteśmy często w dłuższych podróżach czy u rodziców, więc opcja akumulatora to dla mnie zbawienie (np. w samochodzie).

I ja laktator kupowałam w drogerii internetowej Wapteka - najkorzystniej cenowo. [emoji4]
 
Odpowiadając na pytania odnośnie Lovi Expert - nie wczytywałam się w to co posiada Proclactis bo od początku wiedziałam, że chcę ten albo Medele. W Expercie przekonało mnie to, że ma wbudowany akumulator, więc można go naładować i zabrać ze sobą, jest cichy i podobno efektywniej od innych ściąga mleko. :)

Myślę, że warto dobrać laktator do swojego stylu życia - my jesteśmy często w dłuższych podróżach czy u rodziców, więc opcja akumulatora to dla mnie zbawienie (np. w samochodzie).

I ja laktator kupowałam w drogerii internetowej Wapteka - najkorzystniej cenowo. [emoji4]
Dzieki sprawdze sobie ta Wapteke:)
 
Dziewczyny a jakiej firmy, co w ogole z kosmetykow pielęgnacyjnych kupujecie maluszkom? Przepraszam jesli temat byl juz poruszany, ale jakos nie pamietam...
 
Dziewczyny a jakiej firmy, co w ogole z kosmetykow pielęgnacyjnych kupujecie maluszkom? Przepraszam jesli temat byl juz poruszany, ale jakos nie pamietam...
Nic nie kupuje. Takie małe dzieci nie potrzebują za dych mazidel.
Jedynie mam linomag do dupy. Będzie trzeba to kupię
A jak już koniecznie coś chcesz to poczytaj Sroka.o
 
Dziewczyny a jakiej firmy, co w ogole z kosmetykow pielęgnacyjnych kupujecie maluszkom? Przepraszam jesli temat byl juz poruszany, ale jakos nie pamietam...
HiPP do mycia głowy i ciała. I zielony linomag do pupy- ale tylko w razie potrzeby nie zapobiegawczo. I tyle. HiPP ma olejek migdałowy,więc nie musiałam nawilżać po nim dodatkowo skóry.
 
Ja kupiłam oillan baby, czytałam analizę sroka.o i ma bardzo dobry skład. Oliwki nie kupuję chyba ze będzie konieczna to potem się dokupi. Do pupki linomag i w razie czego zaopatrzyłem się jeszcze w bepanthen baby.
 
reklama
Do góry