reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Melduję się po "majówce", bo właśnie wróciliśmy do domu. :)
Odwiedziliśmy Pragę, Drezno i Lipsk, kilometry na nogach zrobione, teraz trochę odpoczynku. :)
Przedwczoraj zauważyłam, że nieco mi już brzuch opadł, ale ostatnio mały robił chyba jakieś roszady bo mega się rozpychał. :) W przyszłym tygodniu idę do gina, więc zobaczymy co powie.

Z tego co widziałam to pogoda w Polsce nie będzie rozpieszczać, więc chyba dokończę organizować wyprawkę dla małego. Nie wiem czemu, ale mam jakieś dziwne przeczucie, że mały pojawi się na świecie szybciej. Obym się myliła, ale wolę dmuchać na zimne. :)

Teraz uciekam głaskać kota bo jest stęskniony i zły jednocześnie. :D Niby miał "opiekunkę", która wpadała ale wiadomo, że to nie to samo co domownicy. :)
 
Melduję się po "majówce", bo właśnie wróciliśmy do domu. :)
Odwiedziliśmy Pragę, Drezno i Lipsk, kilometry na nogach zrobione, teraz trochę odpoczynku. :)
Przedwczoraj zauważyłam, że nieco mi już brzuch opadł, ale ostatnio mały robił chyba jakieś roszady bo mega się rozpychał. :) W przyszłym tygodniu idę do gina, więc zobaczymy co powie.

Z tego co widziałam to pogoda w Polsce nie będzie rozpieszczać, więc chyba dokończę organizować wyprawkę dla małego. Nie wiem czemu, ale mam jakieś dziwne przeczucie, że mały pojawi się na świecie szybciej. Obym się myliła, ale wolę dmuchać na zimne. :)

Teraz uciekam głaskać kota bo jest stęskniony i zły jednocześnie. :D Niby miał "opiekunkę", która wpadała ale wiadomo, że to nie to samo co domownicy. :)
Dobrze ze cali i zdrowi :) i jak widziałam.po zdjęciach to zadowoleni ;)
 
Melduję się po "majówce", bo właśnie wróciliśmy do domu. :)
Odwiedziliśmy Pragę, Drezno i Lipsk, kilometry na nogach zrobione, teraz trochę odpoczynku. :)
Przedwczoraj zauważyłam, że nieco mi już brzuch opadł, ale ostatnio mały robił chyba jakieś roszady bo mega się rozpychał. :) W przyszłym tygodniu idę do gina, więc zobaczymy co powie.

Z tego co widziałam to pogoda w Polsce nie będzie rozpieszczać, więc chyba dokończę organizować wyprawkę dla małego. Nie wiem czemu, ale mam jakieś dziwne przeczucie, że mały pojawi się na świecie szybciej. Obym się myliła, ale wolę dmuchać na zimne. :)

Teraz uciekam głaskać kota bo jest stęskniony i zły jednocześnie. :D Niby miał "opiekunkę", która wpadała ale wiadomo, że to nie to samo co domownicy. :)
I jak Ci się podobała socjalistyczna architektura w Lipsku? Intryguje mnie, co tam turysta może chcieć zwiedzić :)
 
I jak Ci się podobała socjalistyczna architektura w Lipsku? Intryguje mnie, co tam turysta może chcieć zwiedzić :)
Są rzeczy ładne i mniej ładne. :p
Na pewno wrażenie robi pomnik Bitwy Narodów.
Wszystkich atrakcji nie zdążyliśmy odwiedzić, bo postanowiłam odwiedzić jeszcze Primarka. :-D
 
Kupiłaś cos fajnego? ;).
Całe mnóstwo rzeczy :-D Jak to potem przeliczyłam na złotówki, to cieszę się że jednak w PL jeszcze nie ma tego sklepu. :D
Ale najbardziej zadowolona jestem z przeuroczego plecaczka z Myszki Miki (ale nie taki cukierkowy). :) W sumie to muszę zajrzeć do tej siaty czego ja tyle nabrałam?? Bo dalej wszystkie tobołki z podróży leżą w przedpokoju, a my się ogarniamy i jedziemy gdzieś na śniadanie bo wiadomo jak to jest w lodówce po wyjazdach, a zawsze mamy szczęście wracać jak sklepy są pozamykane.
 
Są rzeczy ładne i mniej ładne. :p
Na pewno wrażenie robi pomnik Bitwy Narodów.
Wszystkich atrakcji nie zdążyliśmy odwiedzić, bo postanowiłam odwiedzić jeszcze Primarka. :-D
Jak lubisz takie klimaty to polecam inscenizację tejże bitwy. Odbywa się co roku i jest ważnym wydarzeniem w regionie. Lipsk ma opinię ważnego ośrodka naukowego i słynie wśród Niemców z byłego DDR jako kultowa scena kulturalno-imprezowa ale architektonicznie to bryndza, dlatego pytałam. Zoo jest główną atrakcją ale niestety nie wpuszczają tam psów, więc trudno nam się tam zebrać, choć po Saksonii często jeździmy :) Primark rozumiem :-p
 
Hej informuję że u nas kryzys zażegnany, muszę tylko leżeć z nogami w górze i łykać leki. Wizytę mam 7 i mam nadzieję że już pozwoli mi normalnie funkcjonować no wiadomo oszczędzać się będą musiała ale lepsze to niż ciągłe leżenie.
Iwonka ale super wiesci, teraz mysl tylko pozytywnie duzo odpoczywaj , kompletuj wyprawke i pisz do nas :)
 
reklama
Hej, dziewczyny :)
Jeszcze u Was majówka czy pełne obroty? U mnie majówka skończyła się z przytupem, mianowicie dzisiaj rano tak mocno kichnęłam, że wypadło mi lekarstwo z zęba! Teraz mam wielgachny krater w dwójce i muszę zaraz obdzwaniać kto mnie przyjmie.... Dodam, że w czwartek za tydzień miałam zaplanowaną wizytę u dentysty na założenie plomby w tym zębie. Nie mniej, całe szczęście że stało się to jak jestem już w Polsce.
 
Do góry