reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

A nie myślałaś o powtórzeniu samej glukozy na czczo? Przecież to w granicy błędu pomiarowego.
Nie pomyślałam, a to może być dobry trop. Chyba tak zrobię. :) Bo sama już się zastanawiałam czy nie było jakiegoś dodatku z paście do zębów, przez które wychodziłyby zakłamane wyniki.
 
reklama
Nie pomyślałam, a to może być dobry trop. Chyba tak zrobię. :) Bo sama już się zastanawiałam czy nie było jakiegoś dodatku z paście do zębów, przez które wychodziłyby zakłamane wyniki.
Mogłaś zjeść zbyt wcześnie lub zbyt późno, zbyt lekko lub zbyt ciężko albo mieć jakąś infekcję, stres itp. I sam test laboratoryjny jest obarczony marginesem błędu. Moim zdaniem nie warto pakować się od razu w glukometr, dietę i stres z powodu podwyższenia o 0,2 jeśli z innymi wynikami i samopoczuciem jest w porządku :)
 
Oo to może polecisz mi co tam jeszcze warto zobaczyć/zwiedzić w okolicy? My pierwszy raz jedziemy w ten region Polski. Mamy 300 km i prawie 4 godziny jazdy ale słyszałam że warto :) Powodzenia u dentysty! Ja od grudnia średnio dwa razy w miesiącu jestem.
Hej ja pochodze z Pulaw, to blisko Kazimierza jakies 12 km.W samym Kazimierzu jest urokliwie, malutka miejscowosc.Cmentarz żydowski, wąwóz jest cudowny, gora 3 krzyzy, baszta, ruiny zamku, spichlerze.W okolicy powiedzmy Nałęczów warto zobaczyć, a w Puławach Pałac Czartoryskich :) Magiczne Ogrody szczegilnie z dziećmi warto zobaczyć;) A ty Wiola skad jestes?
 
Hej dziewczyny :)
jadę w końcu na glukozę (ociągałam się prawie cały tydzień) i jedyne co mnie martwi to, to że muszę wytrzymać do 9.30 bez jedzenia. Rano mam takie gastro, że teraz myślę tylko o jedzeniu! Mam nadzieje, że wytrzymam ;)
Hej, życzę powodzenia i ja miałam dokładnie ten sam problem... ale udało się czego i Tobie życzę :) weź sobie kanapki, aby zjeść zaraz po badaniu :)

Dziewczyny jak po świętach?? Ja miałam nie wchodzić na wagę.. i jest załamka.. u mnie już +11 na wadze, jutro zaczynam 27 tc :)
 
;p
Screenshot_2019-04-23-18-55-39.jpeg
 
Hej, życzę powodzenia i ja miałam dokładnie ten sam problem... ale udało się czego i Tobie życzę :) weź sobie kanapki, aby zjeść zaraz po badaniu :)

Dziewczyny jak po świętach?? Ja miałam nie wchodzić na wagę.. i jest załamka.. u mnie już +11 na wadze, jutro zaczynam 27 tc :)
U mnie zaczęty 32 i 9.5kg [emoji85]
 
Święta, święta i po świętach :)
Wszystko pięknie i ładnie ale lubię już odpoczywać w domku w niezobowiązującym ciuchu i odpoczywać jak mam tylko na to ochotę ;)

@Si.Kat niczym się nie przejmuj :) teraz jest wzmożony okres przyrostu wagi maluszka więc nasz równiez :)
Pomyśl sobie że najważniejsze ze dzidzia zdrowa a resztą zajmiemy się jak urodzimy ;)
Ja już czuję się jak słonica... Nie mogę już tak szybko chodzić, schylić się ciężej... No cóż, trzeba będzie chyba jeszcze jakoś te 3 miesiące wytrzymać ;)
 
Hej ja pochodze z Pulaw, to blisko Kazimierza jakies 12 km.W samym Kazimierzu jest urokliwie, malutka miejscowosc.Cmentarz żydowski, wąwóz jest cudowny, gora 3 krzyzy, baszta, ruiny zamku, spichlerze.W okolicy powiedzmy Nałęczów warto zobaczyć, a w Puławach Pałac Czartoryskich :) Magiczne Ogrody szczegilnie z dziećmi warto zobaczyć;) A ty Wiola skad jestes?
Oo dzięki [emoji8] widzę że Was więcej z tych rejonów. Chętnie trochę poznam tą krainę. Ruszamy w czwartek rano :)
Hej, życzę powodzenia i ja miałam dokładnie ten sam problem... ale udało się czego i Tobie życzę :) weź sobie kanapki, aby zjeść zaraz po badaniu :)

Dziewczyny jak po świętach?? Ja miałam nie wchodzić na wagę.. i jest załamka.. u mnie już +11 na wadze, jutro zaczynam 27 tc :)
U mnie 28 tydzień się dziś zaczął i ok 8 kg na plusie.
 
reklama
Hej ja pochodze z Pulaw, to blisko Kazimierza jakies 12 km.W samym Kazimierzu jest urokliwie, malutka miejscowosc.Cmentarz żydowski, wąwóz jest cudowny, gora 3 krzyzy, baszta, ruiny zamku, spichlerze.W okolicy powiedzmy Nałęczów warto zobaczyć, a w Puławach Pałac Czartoryskich :) Magiczne Ogrody szczegilnie z dziećmi warto zobaczyć;) A ty Wiola skad jestes?

Moja koleżanka pochodzi z Puław. :) Kiedyś odwiedzałam ją i zwiedziłam Puławy, Kazimierz, Nałęczów. Jak tam jest pięknie!!!

Ja zaczynam 28 tydzień i +7 kg. Przez tydzień w Chorwacji zrobiłam +3 kg i teraz od 10 dni waga stabilnie ani gram nie ruszyła. :) Nie chciałabym przekroczyć 10 kg, bo już teraz jest niełatwo z podniesieniem się z pozycji leżącej. :D Ale co nabiorę, to zrzucę. Ja i tak z tych "szczęśliwych", co wszystkie dookoła po 20-25 kg przybierały. Więc teraz do mnie mówią "strasznie mało tyjesz, czy wszystko na pewno w porządku???"...
 
Do góry