reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

@AsiaGJ - U mnie też pewnie będzie poślizg więc praktycznie w tym samym czasie będziemy podglądać nasze maluszki. Miałaś już jakieś sugestie co do płci? :)
Wstępnie na prenatalnych wychodziło, se dziewczynka, ale wiadomo jak jest :-)
Na ostatniej wizycie maluszek nic nie chciał pokazać, więc pozostaje czekać cierpliwie :-)
 
reklama
Hmm ja 3 lata po 30 i do lekarza chodzę tylko po receptę na euthyrox, ostatni raz chora byłam chyba w liceum, a tak to lekkie przeziębienia, moja największa choroba teraz to otyłość z którą ciężko mi wygrać:(
 
Witam serdecznie! Dzień zaczynam uśmiechem na ustach, bo kurier przyniósł paczkę ze sklepu wysyłkowego. Po otwarciu okazało się, że kupiliśmy chlapecke dżiny. Czy jest zabawniejszy język dla polskiego ucha jak czeski? :)

@HaTo Ty chyba często jeździsz do Czech? W tym tygodniu pisałaś że dwa raz, że się tam wybierasz. Co można tam ciekawego nabyć, poza dżinami? Mnie się Czechy kojarzą bardziej turystycznie niż zakupowo ale może warto tam coś ciekawego wyhaczyc, co by się opłacało (gdyż w Polsce nie ma lub jest droższe). Doradzisz coś?

Na mnie trzydziestka nie zrobiła w sensie zdrowotnym wrażenia. Dopiero ciąża mi nadszarpnęła zdrowie.

Czy ktoś tu został, kto nie jest na zamkniętym? ;-)
Ja też tu jestem.
 
Witam serdecznie! Dzień zaczynam uśmiechem na ustach, bo kurier przyniósł paczkę ze sklepu wysyłkowego. Po otwarciu okazało się, że kupiliśmy chlapecke dżiny. Czy jest zabawniejszy język dla polskiego ucha jak czeski? :)

@HaTo Ty chyba często jeździsz do Czech? W tym tygodniu pisałaś że dwa raz, że się tam wybierasz. Co można tam ciekawego nabyć, poza dżinami? Mnie się Czechy kojarzą bardziej turystycznie niż zakupowo ale może warto tam coś ciekawego wyhaczyc, co by się opłacało (gdyż w Polsce nie ma lub jest droższe). Doradzisz coś?

Na mnie trzydziestka nie zrobiła w sensie zdrowotnym wrażenia. Dopiero ciąża mi nadszarpnęła zdrowie.


Ja też tu jestem.
HaTo jeśli dobrze pamiętam pochodzi z Czech i ma tam rodzinę :)
 
U mnie 41 w październiku nie pamiatam kiedy miałam katar nieraz coś tam w krzyżu strzyka czasami jakąś migrena męczy ale naprawdę nie mogę na zdrowie narzekać i ciążę znoszę lepiej teraz niż jak miałam 20 lat
Z racji zawodu muszę mieć jakąś kondycje raz w roku muszę zaliczyć egzamin sprawnościowy ale przygotowuje się do niego cały rok i tak jakos kręci się to życie
 
Wstępnie na prenatalnych wychodziło, se dziewczynka, ale wiadomo jak jest :-)
Na ostatniej wizycie maluszek nic nie chciał pokazać, więc pozostaje czekać cierpliwie :-)
U mnie na prenatalnych lekarz chłopca widział ale też się nie przywiązuje. W poniedziałek mam wizytę u mojej ginekolog to może podpatrzymy, a jak nie to na połówkowych mam nadzieję :)
 
reklama
Zobaczcie co udało mi się kupić:) ten egzemplarz jest na prezent. Strasznie mnie korciło żeby sobie kupić "jestem w ciąży", ale w końcu się nie zdecydowałam. Mogłam obejrzeć zawartość w aptece i naprawdę uważam, że te segregatory są super przygotowane:)
Też zakupiłam ten segregator i jest mega:) Dużo miejsca na dokumentację i cenne porady.
Mam pytanie do mam, które już rodzily odnośnie planu porodu, rzeczywiście szpital bierze go pod uwagę? Ostatnio przeczytalam, że wiele rzeczy można tam zawrzeć, jestem w temacie zielona:)
 
Do góry