reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Witam☺ mam pytanko czy jest tu ktos kogo boli zentak powiem krocze? Kurde nie moge chodzic lezec tez jest ciezko bo boli jak cholera jedyna wygodna pozycja to lezenie na plecach rozkrakiem☺ alee tak sie nieda przez całą noc
 
reklama
Cześć dziewczyny, chciałabym dołączyć do waszego wątku:)
Witaj. Ja jestem jak najbardziej za :)

Jeden był taki jak poszłam wyciągnąć spirale i powiedziałam że chce się starać o dziecko to mi powiedział cytuję dauna chce pani urodzić już się więcej z Panem doktorem nie spotkaliśmy ten do którego chodzę na NFZ informował o ryzykach ale nie komentował natomiast zaczełam chodzić prywatnie do fajnej babeczki która mi ostatnio powiedziała że wcale się nie dziwi że lepiej znoszę teraz ciążę bo nawet psychika robi dużo moje nastawienie teraz a wtedy gdy miałam 20 lat i inne plany na życie
Mnie prawie chcieli zjeść, kiedy odmówiłam testu pappa i amniopunkcji. I jeśli na badaniach wszystko wychodzi w porządku, to zawsze się dziwią. No żesz!

Jakby natura tak chciała to byśmy miały menopauzę w wieku 35 lat a nie 50+ [emoji6] taka moja opinia w tej kwestii
Jestem dokładnie tego samego zdania!
 
A to nasze cenne klejnoty
 

Załączniki

  • 20190215_125525.jpg
    20190215_125525.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 89
Witam[emoji5] mam pytanko czy jest tu ktos kogo boli zentak powiem krocze? Kurde nie moge chodzic lezec tez jest ciezko bo boli jak cholera jedyna wygodna pozycja to lezenie na plecach rozkrakiem[emoji5] alee tak sie nieda przez całą noc
Mnie boli krocze i tak po środku nad spojeniem plus biodra.
Byłam u fizjo bo chodzić nie mogłam, dostałam ćwiczenia i będziemy obserwować no to spojenie
 
Mnie boli krocze i tak po środku nad spojeniem plus biodra.
Byłam u fizjo bo chodzić nie mogłam, dostałam ćwiczenia i będziemy obserwować no to spojenie

Mi chyba nic nie pomorze w poprzedniej ciazy mialam to samo ale dopiero po 30 tygodniu a teraz juz od 15 mnie to meczy najgorzej jest wstac po nocy z lozka
 
Witam☺ mam pytanko czy jest tu ktos kogo boli zentak powiem krocze? Kurde nie moge chodzic lezec tez jest ciezko bo boli jak cholera jedyna wygodna pozycja to lezenie na plecach rozkrakiem☺ alee tak sie nieda przez całą noc
A co masz na myśli pisząc "krocze"? Spojenie łonowe? Ono się powinno teoretycznie zacząć rozchodzić dopiero w 9mc ale może pobolewać już wcześniej. Dziecko uciska a Ty jesteś krótko po porodzie, więc może być u Ciebie już teraz. Mnie też boli spojenie, najbardziej kiedy stoję lub chodzę. Przy siedzeniu i leżeniu nie. Ginka nie widzi w tym nic niepokojącego ale może warto byś sprawdziła? Normalnym też jest uczucie ciągnięcia w więzadłach (macica się rozciąga), niektóre kobiety mają uczucie kłucia w pipce. Gdybyś jednak miała jakieś złe przeczucia to możesz się przejść do lekarza.
Klejnoty bardzo wyraźne :)
 
Mi chyba nic nie pomorze w poprzedniej ciazy mialam to samo ale dopiero po 30 tygodniu a teraz juz od 15 mnie to meczy najgorzej jest wstac po nocy z lozka
Pomoże pomoże. Wybierz się do dobrego fizjo. Ja sama z łóżka wstać nie mogłam ani z kibelka a teraz już jako tako chodzę i nawet do pracy wróciłam.
 
A co masz na myśli pisząc "krocze"? Spojenie łonowe? Ono się powinno teoretycznie zacząć rozchodzić dopiero w 9mc ale może pobolewać już wcześniej. Dziecko uciska a Ty jesteś krótko po porodzie, więc może być u Ciebie już teraz. Mnie też boli spojenie, najbardziej kiedy stoję lub chodzę. Przy siedzeniu i leżeniu nie. Ginka nie widzi w tym nic niepokojącego ale może warto byś sprawdziła? Normalnym też jest uczucie ciągnięcia w więzadłach (macica się rozciąga), niektóre kobiety mają uczucie kłucia w pipce. Gdybyś jednak miała jakieś złe przeczucia to możesz się przejść do lekarza.
Klejnoty bardzo wyraźne :)

No dokladniej chodzi o spojenie lonowe ☺w srode mam wizyte i podpytam lekarza. Pozniej bedzie bolalo jeszcze gorzej jak malutki podrosnie.
 
Też zakupiłam ten segregator i jest mega:) Dużo miejsca na dokumentację i cenne porady.
Mam pytanie do mam, które już rodzily odnośnie planu porodu, rzeczywiście szpital bierze go pod uwagę? Ostatnio przeczytalam, że wiele rzeczy można tam zawrzeć, jestem w temacie zielona:)

Tak. Tzn, wiadomo, zależy od szpitala. Ale generalnie powinien brać go pod uwagę, a nawet proponować wypełnienie przy przyjęciu jeśli nie masz przygotowanego.

To dużo wizyt Cię czeka. Fajnie będziesz spokojniejsza przed wyjazdem. Ja jestem zadowolona z detektora. Nie używam go często ale za każdym razem do tej pory udaje mi się złapać serduszko. Swój kupiłam za 95 zł. Przypomnij na jak długo wylatujesz?

Na tydzień tylko.

Witam[emoji5] mam pytanko czy jest tu ktos kogo boli zentak powiem krocze? Kurde nie moge chodzic lezec tez jest ciezko bo boli jak cholera jedyna wygodna pozycja to lezenie na plecach rozkrakiem[emoji5] alee tak sie nieda przez całą noc

Spojenie łonowe pewnie. Warto to sprawdzić u ortopedy, na usg sprawdzi czy się nie rozeszło za bardzo. Jeśli tak to zaleci pewnie pas i dużo leżenia.
 
reklama
Pomoże pomoże. Wybierz się do dobrego fizjo. Ja sama z łóżka wstać nie mogłam ani z kibelka a teraz już jako tako chodzę i nawet do pracy wróciłam.

Nie wiem czy ja bym mogla cwiczyc zalecone mam oszczedzanie sie duzo lezenia i wypoczywania zero wysilku ze wzgledu na moje lozysko które wogole sie nie podnosi. Trudno z rocznym dzieckiem duzo lezec i wypoczywać
 
Do góry