reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Polecam na kręgosłup wizytę u fizjo albo chociaż u masażysty, który się nie boi ciężarnych. Moja bliska koleżanka jest masażystka i w pierwszej ciąży do niej regularnie chodziłam, teraz też, chociaż tylko raz w tygodniu. Ale co 2 tyg mam fizjo/osteopate. Mam od dawna bole kręgosłupa, które mi promieniują na biodra, a jak brzuch rośnie go masakra się robi. Czasem jak na boku leżę to co 5 min muszę stronę zmieniać, bo boli :/ Ale masaże i fizjo mnie stawiają na nogi.
Mnie mój D. Ratuje masażem. [emoji4] normalnie używałam elektrostymulacji na moje bóle ale w ciąży nie mogę.
 
reklama
A czy ktoras z Was tez ma takie nie spokojne nogi w nocy ? czy tylko ja tak mam [emoji5]
Ja niestety się męczę że swoimi nogami często wieczorem przed snem albo w nocy mam niepokojne nogi i w dodatku czasami tak mnie w nich kręci że nie mogę spać. Smaruje wtedy amolem i jest trochę lepiej
 
Ja niestety się męczę że swoimi nogami często wieczorem przed snem albo w nocy mam niepokojne nogi i w dodatku czasami tak mnie w nich kręci że nie mogę spać. Smaruje wtedy amolem i jest trochę lepiej

Kurcze ja mam to samo czasami pol nocy przez nie nie spie albo wstake w nocy i chodze jak ten glupek po pokoju z nadzieja ze w koncu przejdzie☺
 
Zazdroszcze wam wakacji za granicą mi pozostaje działka na wsi hahahha ale przynajmniej świeże powietrze i cisza. Musimy zacisnąć pasa bo trafiła nam się okazji kupna większego mieszkania i potrzebujemy kasy. Coś za coś.
Jak ja marzę o działce...w Polsce u teściów tam mieszkamy jak jesteśmy w lato [emoji6]
Ja po wizycie, wszystko dobrze [emoji846] Drugi lekarz mówi, że widzi dziewczynkę, więc zaczynam w to wierzyć. [emoji7]

Wrzucałam to dzisiaj [emoji3]
Super, gratuluje dziewczynki [emoji16][emoji16][emoji16]
Sorry,ja dziś nie mialam weny na forum, uciekłam w pracę, a potem mi wpadło na fb,więc od razu tu skopiowałam
Nawet nie przepraszaj, wiadomo że zrozumiemy. Trzymaj się tam[emoji8][emoji8][emoji8]
A czy ktoras z Was tez ma takie nie spokojne nogi w nocy ? czy tylko ja tak mam [emoji5]
Ja miałam w poprzedniej ciąży ale na późniejszym czasie. Ponoć dość częste u kobiet w ciąży


Dzisiaj mnje naszło na eklerki i sobie zrobiłam [emoji12][emoji12] już prawie polowy nie ma a najwięcej zjadł mój M [emoji1] ja zjadłam 3 i się zaslodzilam.
20190213_184913.jpeg
 
Jak ja marzę o działce...w Polsce u teściów tam mieszkamy jak jesteśmy w lato [emoji6] Super, gratuluje dziewczynki [emoji16][emoji16][emoji16]Nawet nie przepraszaj, wiadomo że zrozumiemy. Trzymaj się tam[emoji8][emoji8][emoji8]Ja miałam w poprzedniej ciąży ale na późniejszym czasie. Ponoć dość częste u kobiet w ciąży


Dzisiaj mnje naszło na eklerki i sobie zrobiłam [emoji12][emoji12] już prawie polowy nie ma a najwięcej zjadł mój M [emoji1] ja zjadłam 3 i się zaslodzilam. Zobacz załącznik 942597
Wyglądają pysznie [emoji4]
 
Wróciliśmy z wizyty. Wszystko w porzadeczku. Szyjka pancerna[emoji23][emoji23]

Zoska pokazala na co Ja stac... Wywijala tymi raczkami i nozkami jakby krakowiaka tańczyła [emoji23] naparzala w ten moj brzuch jak dzika..... A ja nic nie czułam! Piekne, grube lozysko, centralnie na przedzie wiec bedzie mocno i dlugo tlumic. Ulzylo mi troche. Ale powiedziala mi, ze Oni lubia jak lozysko jest tak ladnie na przedzie bo wtedy pieknie wszystko widza i sa w stanie kontrolowac np. starzenie etc. Oby tylko przodujace sie nie zrobilo.

I pani dr powiedziała, ze corcia na 100%. A Ona ostrozna z takimi ocenami... Wiec chyba moge rzucic sie w koncu na falbanki[emoji23][emoji23].

A ponizej focia corci... Spojrzcie w prawy dolny rog. Jest i okejka[emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106]Zobacz załącznik 942472

Ale fantastyczne zdjęcie! Serio zakochałam się :) Gratuluję córy!

Wyjątkowa Marta ehh te teściowe... Powodzenia w przekonywania męża, trzymam kciuki za wyjazd! Lepiej Ci to zrobi niż samo odpoczywamie w domu :-) Daj znać jak po USG.

Mnie trochę spojenie pobolewa, muszę rezerwować więcej czasu na dojście do pociągu, bo potem czuje zbyt szybki marsz.

Uspałam syneczka, jeszcze herbatka i może zakupy internetowe i idę spać, bo pobudka o 5 :(

Poza tym muszę zrobić prawo jazdy... Masakra, chyba zbyt długo to odkładałam, a przy dwójce to już mi wydaje mi się niezbędne, mam nadzieję, że zdążę przed porodem. Muszę tylko dokupić jazdy i zdać egzamin praktyczny, ale dopiero w kwietniu będę miała więcej czasu.
 
Ja niestety się męczę że swoimi nogami często wieczorem przed snem albo w nocy mam niepokojne nogi i w dodatku czasami tak mnie w nich kręci że nie mogę spać. Smaruje wtedy amolem i jest trochę lepiej
Też tak mam, to jest bardzo uciążliwe. Czasami tak napręże nogi, aż mnie skurcz złapie, wtedy na chwilę jest spokój
 
Mnie to skurcz ostatnio złapał w ciąży pod żebrami jakoś dziwnie się skrecilam mój brzuch wyglądał jakby nie wiem dziecko głowę mi wcisnelo aż się przestraszylam i o 4 rano magnez łykałam
 
reklama
Do góry