reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Żebym ja się tylko tak w aucie czuła ...
Siedzę na kanapie i mdli mnie tak że aż odrzuca :/
Guma pomaga na chwilę później jest jescze gorzej ...
Kupiłam migdały przed jeden dzień spoko ale na drugi już sama myśl o migdale laskocze mnie po nich :(
 
Dziewczyny a ile placiłyscie u siebie za badania w kierunku rozyczki i cytomegalii? Muszę się nastawić psychicznie haha :)
Ja w sieci alab laboratoria za pakiet kobieta w ciąży 16 badań zapłaciłam 320 zł. Cytomegalia igg i igm tak samo różyczki i toxo, grupa krwi, hiv, tsh, żelazo, mocz, morfologia i inne które wyleciały mi z głowy:-) wcześniej robiłam w innym laboratorium to za samo toxo obydwa miana placilam 70 zł za jedno 40
 
Ja przez dwie ciąże miałam masakryczny problem z jazdą czymkolwiek. Kupowałam w tesco paczke lizakow i jakos zylam :) Teraz póki co nie mam ale czesciej kieruje niż jestem pasazerem.
Ja głównie jako pasażer. Mieliśmy jechać do Wrocławia albo do Krakowa przed świętami na kiermasz ale boję się że nie dam rady w podróży. Chyba to przełożymy na kolejny rok.
 
Ja walczę właśnie imbirem z mdłościami..może jakoś trochę mi przejdzie no muszę skończyć jedno zlecenie i będę miała szycie z głowy, a niemoc mną dziś okropną. Młody się spłakał na szczepieniu, zasnął mi w aucie, ledwo tego śpiącego klocka do domu wtaszczylam
IMG_20181212_120743.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_20181212_120743.jpeg
    IMG_20181212_120743.jpeg
    55,6 KB · Wyświetleń: 332
reklama
Ja walczę właśnie imbirem z mdłościami..może jakoś trochę mi przejdzie no muszę skończyć jedno zlecenie i będę miała szycie z głowy, a niemoc mną dziś okropną. Młody się spłakał na szczepieniu, zasnął mi w aucie, ledwo tego śpiącego klocka do domu wtaszczylamZobacz załącznik 924268
Oby pomogło! W poprzedniej ciąży imbir dawał radę u mnie. Wczoraj sobie zrobiłam i niestety nic z tego. Ale może na Ciebie akurat dobrze zadziała.
 
Do góry