reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

O ile wizyt dzisiaj. Powodzenia! Czekam na dobre wiadomości :)

Mnie męczą mdłości jak tylko głodna jestem. Nie chcę cały czas jeść bo boję się że będę się toczyć później więc się męczę. Masakra :)
 
reklama
Jest tu ktoś kogo nie męczą mdłości? [emoji1]

Przez te cholery nawet nie mam weny wchodzić na forum. Jak przewijam tekst to mi się pogarsza... :p
U mnie mdłości od 4 tygodni. Jeżeli będzie jak wcześniej, to pewnie jeszcze że 6 tygodni przede mną. :mad:
Dzisiaj na przykład po wypiciu wody był kaft. Wczoraj obiad, innym razem kolacja itp ;) Męczy jednak przez całą dobę... :baffled: Miodzio.
 
Przez te cholery nawet nie mam weny wchodzić na forum. Jak przewijam tekst to mi się pogarsza... [emoji14]
U mnie mdłości od 4 tygodni. Jeżeli będzie jak wcześniej, to pewnie jeszcze że 6 tygodni przede mną. :mad:
Dzisiaj na przykład po wypiciu wody był kaft. Wczoraj obiad, innym razem kolacja itp ;) Męczy jednak przez całą dobę... :baffled: Miodzio.
Ja zaczęłam 13 tydzień (12+1) I są lepsza i gorsze dni.
 
Trochę się tu nie odzywałam ale powala mnie ta ciąża, jak wracam z pracy padam na twarz i nie mam już ani siły ani ochoty na nic.
Dzisiaj mam wizytę u innego lekarza w ramach Luxmed. I wciąż nie wiem czy mówić mu że będę to traktować jako lekarza dodatkowego, że głównie zależy mi na tych skierowaniach na badania czy udawać i zakładać u niego druga kartę ciąży. Nie wiem ale im dłużej sobie nad tym myślę to i tak czy siak musi mi pewnie zalozyc kartę ciąży bo na podstawie czegoś jednak musi wstawiać skierowania na badania.
Jak wyjdę od niego to Wam napiszę jak się potoczyła rozmowa z nim :)
Któraś z Was może już ma taka podwójna wizytę za sobą? Macie dwie karty ciąży?
Któraś z Was pytała o metodę/teorie Ramziego. Ja traktuje to jako zabawę ale sprawdzałam sobie :)

Wszyyskim Wam życzę na dziś dnia bez mdłości i fantastycznego samopoczucia :)
 
Trochę się tu nie odzywałam ale powala mnie ta ciąża, jak wracam z pracy padam na twarz i nie mam już ani siły ani ochoty na nic.
Dzisiaj mam wizytę u innego lekarza w ramach Luxmed. I wciąż nie wiem czy mówić mu że będę to traktować jako lekarza dodatkowego, że głównie zależy mi na tych skierowaniach na badania czy udawać i zakładać u niego druga kartę ciąży. Nie wiem ale im dłużej sobie nad tym myślę to i tak czy siak musi mi pewnie zalozyc kartę ciąży bo na podstawie czegoś jednak musi wstawiać skierowania na badania.
Jak wyjdę od niego to Wam napiszę jak się potoczyła rozmowa z nim :)
Któraś z Was może już ma taka podwójna wizytę za sobą? Macie dwie karty ciąży?
Któraś z Was pytała o metodę/teorie Ramziego. Ja traktuje to jako zabawę ale sprawdzałam sobie :)

Wszyyskim Wam życzę na dziś dnia bez mdłości i fantastycznego samopoczucia :)
Tak, ja mam „podwójną” kartę ciąży. Lekarz prywatny wie, że mam abonement w prywatnej przychodni, temu z prywatnej przychodni się nie zwierzałam :)
 
Trochę się tu nie odzywałam ale powala mnie ta ciąża, jak wracam z pracy padam na twarz i nie mam już ani siły ani ochoty na nic.
Dzisiaj mam wizytę u innego lekarza w ramach Luxmed. I wciąż nie wiem czy mówić mu że będę to traktować jako lekarza dodatkowego, że głównie zależy mi na tych skierowaniach na badania czy udawać i zakładać u niego druga kartę ciąży. Nie wiem ale im dłużej sobie nad tym myślę to i tak czy siak musi mi pewnie zalozyc kartę ciąży bo na podstawie czegoś jednak musi wstawiać skierowania na badania.
Jak wyjdę od niego to Wam napiszę jak się potoczyła rozmowa z nim :)
Któraś z Was może już ma taka podwójna wizytę za sobą? Macie dwie karty ciąży?
Któraś z Was pytała o metodę/teorie Ramziego. Ja traktuje to jako zabawę ale sprawdzałam sobie :)

Wszyyskim Wam życzę na dziś dnia bez mdłości i fantastycznego samopoczucia :)
Ja też planuje mieć dwóch lekarzy jeden prywatnie drugi NFZ ale wizytuje dopiero jutro z tego co pytałam dziewczyn dużo z nich tak robi ale. Się nie przyznaje lekarzowi ;)czekamy na wieści po wizycie
 
Cześć dziewczyny ...
Się gdzieś tutaj już przywitałam ale na tym moja aktywność się skończyła :/
Postanowiłam zainstalować aplikację forum na telefonie myślę że tak będzie dużo prościej być z wami w kontakcie :)

Ogólnie ciąża zdrowa i u nas jakby okey ..jakby bo moje samopoczucie jest okropne :(
Staram się jeść ale na myśl jak będę się czuła po jedzeniu buuuuu....
Od paru dni ledwo funkcjonuje , jestem słaba do tego to uczucie jakbyś zlapala najgorsza jelitowke w życiu :/
Do tego mając dzieci które podpychaja się pod twój nos z rzeczami na które reagujesz otrzesieniem całego ciała ...
Taka męcząca ciążę miałam z moja 9latka i ku pocieszeniu poród najlzejszy więc może może [emoji14]

Milego dzionka mamusie :*
 
Cześć dziewczyny ...
Się gdzieś tutaj już przywitałam ale na tym moja aktywność się skończyła :/
Postanowiłam zainstalować aplikację forum na telefonie myślę że tak będzie dużo prościej być z wami w kontakcie :)

Ogólnie ciąża zdrowa i u nas jakby okey ..jakby bo moje samopoczucie jest okropne :(
Staram się jeść ale na myśl jak będę się czuła po jedzeniu buuuuu....
Od paru dni ledwo funkcjonuje , jestem słaba do tego to uczucie jakbyś zlapala najgorsza jelitowke w życiu :/
Do tego mając dzieci które podpychaja się pod twój nos z rzeczami na które reagujesz otrzesieniem całego ciała ...
Taka męcząca ciążę miałam z moja 9latka i ku pocieszeniu poród najlzejszy więc może może [emoji14]

Milego dzionka mamusie :*
Witaj ponownie. I zostań już na stałe :) współczuję samopoczucia. Oj te pierwsze tygodnie nie są dla nas łaskawe. Mam nadzieję że w Święta nam wszystkim chociaż trochę się polepszy. Na kiedy termin porodu Ci wychodzi? Ja mam w domu prawie dwulatke i też jest ciężko odpoczywać przy niej. Czasem modlę się żeby na drzemke poszła to wtedy też korzystam ale niestety bardzo rzadko się to zdarza. A tak to wulkan energii jest :)
 
reklama
Misty ;) lekarz wyliczył mi na 26 lipca ale ja mam szczęście do przenoszenia więc szykuje się mentalnie na przełom lipca sierpnia :)
Też mam nadzieję że do świąt będzie lepiej bo jedziemy do Polski i trochę byłoby smutno nie mieć na nic siły i ochoty ...
Moja mała w marcu skończy 2latka też jest wulkanem energii. Na szczęście śpi jeszcze w dzień A ja razem z nią [emoji14] do tego ma dwójkę starszego rodzeństwa 11 i 9 lat więc jak wracaja ze szkoły bardzo mnie obciążają :)
 
Do góry