reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

@PaMinka nigdzie się nie wybieram

Już po wizycie, termin mi się przesunął znowu na 28 czerwca.
5.2cm, serduszko bije
Skakalo I machalo to moje dziecię :)
1544616980900.jpeg
 

Załączniki

  • 1544616980900.jpeg
    1544616980900.jpeg
    56,2 KB · Wyświetleń: 348
reklama
A ja się strasznie męczę...Nie dość że te wszystkie mdłości to jeszcze wyszedł mi wielki zewnętrzny hemoroid !!!! :( Ani okłady ani maści ani nawet czopki nie pomagają ...a ból jest nie do wytrzymania. Może któraś z Was zmagała się z podobnym problemem w poprzednich ciążach i znacie jakieś domowe sposoby aby sobie ulżyć? :zawstydzona/y: W ostateczności muszę iść do lekarza:baffled:
 
Mi na mdłości nie pomagało nic. Próbowałam imbiru i migdalow ale efektu nie bylo. Mietowa guma albo czeste mycie zębów przynosilo ulge az któregoś dnia wzuelam gume do buzi i od razu haft ;) od tamtej pory nie moge mieć mietowego smaku w buzi bo mi nie dobrze ;)
Ale już 12 tydzien i jest coraz lepiej :)

A co do powiedzenia ze ciąża to nie choroba...no tak choroba to to nie jest...ale jak inaczej nazwac stan w ktorym ktos ma ciagle mdlosci, wymiotuje, bierze leki, do lekarza chodzi przynajmiej raz w miesiacu, robi badania krwi i moczu, musi sie oszczedzac, lapie zadyszki, robi mu sie slabo, puchna nogi, boli kręgosłup, rosnie mu wielki brzuch....no nikt mi nie powie ze taki stan to pelnia zdrowia ;)

Aa i zapomnialam do tego wszystkiego dołożyć jeszcze ciągły stres i poród ;)
 
Ja biorę Prenatal Uno. Jest ekstrakt z imbiru. Nie pomaga na mdłości.

Mi ginekolog mówiła wprost, że jeszcze od żadnej pacjentki nie usłyszała, że jej to pomogło :laugh2:

Przez te cholery nawet nie mam weny wchodzić na forum. Jak przewijam tekst to mi się pogarsza... :p
U mnie mdłości od 4 tygodni. Jeżeli będzie jak wcześniej, to pewnie jeszcze że 6 tygodni przede mną. :mad:
Dzisiaj na przykład po wypiciu wody był kaft. Wczoraj obiad, innym razem kolacja itp ;) Męczy jednak przez całą dobę... :baffled: Miodzio.

O ja! Myślałam, że tylko mnie bardziej mdli jak przewijam strony internetowe :D

Już po wizycie i wszystko ok.
Fasolka cuuuudna :-D
Później napiszę więcej bo w ramach nagrody zajechaliśmy z fasolką na McDonalda :cool2::biggrin2:

Gratulacje :)

@PaMinka nigdzie się nie wybieram

Już po wizycie, termin mi się przesunął znowu na 28 czerwca.
5.2cm, serduszko bije
Skakalo I machalo to moje dziecię :)
Zobacz załącznik 924296

Ale piękna dzidzia :-) :)
 
reklama
Do góry