reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
To już wiem u kogo szukać pomocy jak będę wybierać. Doradzisz? :) ja jestem niestety zielona w temacie. Na szkole rodzenia co prawda raz była na zajęciach dziewczyna i opowiadała o chustach i pokazywała podstawowe wiązania ale to stanowczo za mało.

Jasne :) Choć zawsze radzę umówić się z doradca - przyjedzie do domu, pokaże, pożyczy chusty na początek żeby ocenić co pasuje. Wg mnie to ważne zwłaszcza przy noworodku, bo tu uzyskanie prawidłowej pozycji jest kluczowe. No i przede wszystkim oceni dziecko, bo każde jest inne, czasem jako pierwszy wychwyci np asymetrię czy problemy z napięciem mięśniowym.
 
Ech ...super zaczynam te ciążę...
Cukrzyca mi już wyszła :dry: A jeszcze 2 tygodnie temu robiłam badania i wszystko było ok :dry: echh....:sad:
Współczuję :( ale będziesz pod opieką lekarza, więc wszystko będzie ok! wyniki niestety zmieniają się teraz jak w kalejdoskopie. Ja obecnie mam morfologię niczym sportowiec a zaraz może się skończyć jak w poprzedniej ciąży- anemią o_O

Tematy wyprawkowe są dla mnie jeszcze bardzo odległe. znajomi chcieli zrobić mi przyjemność i odwiedzili mnie z mini bucikami i skarpetkami (dla dziewczynki :-D) i trochę się na nich wkurzyłam choć bardzo się starałam żeby nie było tego po mnie widać. Niby przesądna nie jestem a jednak... chcę przetrwać do początku stycznia, rozpocząć drugi trymestr i wtedy odetchnę ( ha ha ha.... jasne).

Tak z innej beczki...jak wklejacie suwaczki? I z jakiej strony?
 
reklama
Do góry