reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Mi też tylko kosmetyczne rzeczy zostaną do kupienia ale to na samej końcówce. Ewentualnie jakiś kosz Mojżesza albo łóżko dla starszej :) No i na pewno będę chciała chuste ale to jak dzidziuś się urodzi bo przy córce nie miałam i bardzo żałuję.

Ja z chustami to już wiem, że poszaleje :D Śmiałam się przy pierwszym, że to co na mm dzięki kp oszczędzam mogę na chusty wydać :p Z resztą syna do tej pory noszę, wiele koleżanek nakręciłam. Jedna z moich chust lata po znajomych i teraz tuli trzeciego malucha - zawsze mnie to mega rozczula jak zdjęcia dostaje zamotane w nią :)

Jak Ci się sprawuje to wiaderko? Słyszałam,że genialne! Ale ja kompletnie nie wyobrażam sobie kąpać w nim niemowlaka. Jeśli będzie wszystko ok i powitamy nowego członka rodziny, to pewnie i tak zostanę przy wanience, ale jestem ciekawa opinii w ogóle ;) Co Cię skłoniło do mycia niemowlaka w tym wiaderku?

Super :) do 5ms kąpaliśmy w wiadrze, a później już normalnie w dużej wannie. Wiadro przejęliśmy po dzieciach siostry, w międzyczasie obskoczyło też dzieci znajomych. U nas hit :) Wygodne (kąpaliśmy w pokoju Małego, wiadro na stoliku), miejsca nie zajmuje, fajnie wycisza i rozluźnia. Asystowałam nie raz przy kąpieli siostrzenicy i siostrzeńca i uznałam, że to fajna opcja patrząc po reakcjach dzieci. Syn polubił od początku.
 
Ja z chustami to już wiem, że poszaleje :D Śmiałam się przy pierwszym, że to co na mm dzięki kp oszczędzam mogę na chusty wydać [emoji14] Z resztą syna do tej pory noszę, wiele koleżanek nakręciłam. Jedna z moich chust lata po znajomych i teraz tuli trzeciego malucha - zawsze mnie to mega rozczula jak zdjęcia dostaje zamotane w nią :)



Super :) do 5ms kąpaliśmy w wiadrze, a później już normalnie w dużej wannie. Wiadro przejęliśmy po dzieciach siostry, w międzyczasie obskoczyło też dzieci znajomych. U nas hit :) Wygodne (kąpaliśmy w pokoju Małego, wiadro na stoliku), miejsca nie zajmuje, fajnie wycisza i rozluźnia. Asystowałam nie raz przy kąpieli siostrzenicy i siostrzeńca i uznałam, że to fajna opcja patrząc po reakcjach dzieci. Syn polubił od początku.
To już wiem u kogo szukać pomocy jak będę wybierać. Doradzisz? :) ja jestem niestety zielona w temacie. Na szkole rodzenia co prawda raz była na zajęciach dziewczyna i opowiadała o chustach i pokazywała podstawowe wiązania ale to stanowczo za mało.
 
Ehh.... nie umiem wklejac linkow. Ten jest na bellybestfriend. Jak w google wpisze sie fraze: kalkulator beta hcg to pojawia się kilka kalkulatorow m.in. ten z bellybestfriend lub z plodnosc . pl :)


Obczailam go, tylko tam trzeba podać datę owulacji a ja nie mam pojęcia, ale ogólnie wychodzi,że za mało, tylko,że on twardo chce wyliczać te 66%....więc

Może którejś z Was lekarz powiedział kiedy jest ten wolniejszy przyrost bety?
 
reklama
Kochana dawaj znać co i jak mam nadzieję że Tobie się uda! :tak:
Dzieki ze jestes.. Juz sie oszaleje.. Sama nie wiem, bo wczoraj w pracy jak byłam w toalecie i jak wycierałam papierem i no na papieru byl taki krew myślałam ze juz okres a później juz nie ma tylko caly czas brazowe, a teraz juz nie ma, czysto jest.. Jak wstalam i poszłam robic siku i zapomniałam robić test.. Troche sie martwię..nie mam z kim pogadac a nikt nie muszą wiedzieć na ten temat...
 
Do góry