reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ja 8+2 a termin tez mi wyliczyli na 1.07 a mi wychodzi 3.07 [emoji2368]

No i zaczelo mnie mdlic na nowo, a rano myslalam ze tak dobrze sie czuje.

Ja tam liczę na to, że urodzę trochę wcześniej. Ja mam z mdłościami podobnie, raz lepiej, raz gorzej ale generalnie nie mam co narzekać.
 
Mam to samo. Córka chce się bawic a ja nie mam siły. Nie wymyślam jej zabaw. Źle się z tym czuję.
Ja nie mam sily zaprowadzic corki do przedszkola, bo wiem ze nie dojde. Leze i spie calymi dniami a ona sama sie bawi. Czasami czyta mi ksiaze,.glaszcze, bada jako pani doktor. Czasami sie kladzie i tuli, przynosi mi ciasteczko i wode. A mi sie plakac chce, nagle tak dorosla ta moja 4 latka. Wydaje sie ze rozumie wszystko i tato stara sie braki nadrabiac. Jednak mama to mama. W pierwszej ciazy tak mnie nie rozwalilo a tu serio, przeblyski dobrego samopoczucie mam 2-3 razy dziennie. Aby do 2 trymestru...
 
Ja nie mam sily zaprowadzic corki do przedszkola, bo wiem ze nie dojde. Leze i spie calymi dniami a ona sama sie bawi. Czasami czyta mi ksiaze,.glaszcze, bada jako pani doktor. Czasami sie kladzie i tuli, przynosi mi ciasteczko i wode. A mi sie plakac chce, nagle tak dorosla ta moja 4 latka. Wydaje sie ze rozumie wszystko i tato stara sie braki nadrabiac. Jednak mama to mama. W pierwszej ciazy tak mnie nie rozwalilo a tu serio, przeblyski dobrego samopoczucie mam 2-3 razy dziennie. Aby do 2 trymestru...
Kochaną masz córeczkę. Moja jeszcze nie rozumie że mama nie ma siły. Najgorsze jest to ciągle wstawanie. Zwłaszcza że dziś brzuch mnie pobolewa.
 
Hej dziewczyny!
Jakiś czas temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży i jestem w mega euforii. To będzie moje drugie dziecko. Mój syn ma rok i 3mc.
Byłam już na pierwszej wizycie i USG ale jeszcze było za wcześnie na bicie serduszka. Niestety nie mogę się ciążą jeszcze chwalić bo jestem na umowie próbnej i za 2 tyg dostane dopiero nową.
A przepełnia mnie taka radość, że muszę gdzieś dać upust :DD dlatego znalazłam to forum :)


u mnie termin jest na 24 Lipca

ckai9n73nfo1y1jt.png
 
Ostatnia edycja:
Ja nie mam sily zaprowadzic corki do przedszkola, bo wiem ze nie dojde. Leze i spie calymi dniami a ona sama sie bawi. Czasami czyta mi ksiaze,.glaszcze, bada jako pani doktor. Czasami sie kladzie i tuli, przynosi mi ciasteczko i wode. A mi sie plakac chce, nagle tak dorosla ta moja 4 latka. Wydaje sie ze rozumie wszystko i tato stara sie braki nadrabiac. Jednak mama to mama. W pierwszej ciazy tak mnie nie rozwalilo a tu serio, przeblyski dobrego samopoczucie mam 2-3 razy dziennie. Aby do 2 trymestru...

Współczuję Ci tak kiepskiego samopoczucia. Mnie mdli, ale staram się o tym nie myśleć. Wczoraj jak zwróciłam zupę, a nie zdążyłabym do wc, wiec wszystko poszło z powrotem do miski, to moja corka patrzyła przestraszona. Dlatego tez tak bardzo obawiam sie kolejnej ciazy bliźniaczej, bo wiem ze wtedy lekarz położy mnie do lozka. A to bedzie organizacyjny dramat. Nie wyobrazam sobie tego. Powiem Wam szczerze, ze czasem łapie sie na mysli, ze nie przemyślałam dobrze tej ciazy....
 
Hej dziewczyny!
Jakiś czas temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży i jestem w mega euforii. To będzie moje drugie dziecko. Mój syn ma rok i 3mc.
Byłam już na pierwszej wizycie i USG ale jeszcze było za wcześnie na bicie serduszka. Niestety nie mogę się ciążą jeszcze chwalić bo jestem na umowie próbnej i za 2 tyg dostane dopiero nową.
A przepełnia mnie taka radość, że muszę gdzieś dać upust :DD dlatego znalazłam to forum :)


u mnie termin jest na 24 Lipca

ckai9n73nfo1y1jt.png
Witaj :) i gratulacje
 
reklama
Mając jedno dziecko zaraz po drugim jest fajnie bo różnica wieku niewielka dzieci się razem chowają jest więź itd ale przetrwać te 9mc w ciąży zarazem opiekują się maluchem o_Opodziwiam was dziewczyny :)
 
Do góry