reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Glowa do góry! Jak masz możliwość, to wypoczywaj. A jeśli mimo to mocno się stresujesz, to jedź na IP. Ja w pierwszej ciąży w 4 lub 5 tc dostalam dziwnych bóli. W ogóle się nie zastanawiałam i pojechałam do szpitala. Zbadali, zrobili USG, sprawdzili, czy to może nie wyrostek. Bylam spokojniejsza.
w poprzedniej ciazy tez pojechalam naczekalam sie 3h na konsultacje po czym gin powiedziala ze nic nie moze zrobic. wiec lepiej zrobie jak odpoczne i uzbieram sily na jutro.. nic mnie nie boli narazie wiec nie jade na IP
 
ja wszystko rozumiem tylko chodzi o to ze poprzednim razem bylo tak samo ale okres spoznil sie 3 dni... teraz okres spoznia sie juz 21 dni .... myslalm ze najgorsze za mna... ciezko przelknąc to miesiac po miesiacu... wzielam ten duphaston i leze... zobaczymy jutro ale przeczucie mam kiepskie...raczej nastawiona jestm na zle wiesci :( dobrze ze narzeczony ma urlop i obiecal ze pojedzie ze mna... chociaz tyle ze bede miala oparcie..

Wiem, że jest Ci ciężko. Myślami jestem z Tobą. O której masz jutro wizytę?
 
Wszystkozajete, czy Ty nie bylas Mojewszystko?? Czy to mi sie cos myli?

Ennis, dlatego niechce sie chwalisc samopoczuciem. Chociaz i tak mnie troszke zmulilo dzisiaj i szarpnelo.
 
reklama
Super uczucie - ja wczoraj, chociaż dzisiaj jak sobie przypomnę to też łza leci
Ale szczerze serce mi upadlo jak wlozyla ta glowice i widze pecherzyk .. i ta ciemnosc i pustke. I w taka panike wpadlam, ze myslalam, ze zejde na zawal.. ale na szczescie podkrecila obraz i BYL[emoji3590]
 
Do góry