reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Hej dziewczyny proszę o kciuki właśnie jestem z siostrą w szpitalu siostra jest w 17 tc i dostała bóli - skórczy. Strasznie się martwię :-( :(
 
reklama
Boże nadrobiłam...:D Czytam Was cały czas ale miałam trochę zalatany czas i wróciłam dzisiaj do pracy po chorobowym i juz mam dosc. Pracuje na dwie zmiany, akurat teraz do 22 w tym tygodniu także popołudnie wycięte z życiorysu.
Dzisiaj umówiłam wizytę na 29.11. To bedzie 7t+ 1d.
Pojawił sie u mnie pierwszy "inny" objaw ciąży niż bolące cycki i kłucie w podbrzuszu - zawroty głowy, normalnie helikopter jak na kacu!!!!
Tez mam dziki apetyt, najbardziej na słodycze!!!! Po obiedzie odrazu muszę wrąbać coś słodkiego - silniejsze ode mnie. Słone zagryźć słodkim to jest coś

Żmijka trzymaj sie Dziewczyno! Ściskam ❤️
PaMinka trzymam kciuki za siostrę i maleństwo !!!!!!
 
Hej dziewczyny proszę o kciuki właśnie jestem z siostrą w szpitalu siostra jest w 17 tc i dostała bóli - skórczy. Strasznie się martwię :-( :(

Miałam w pierwszej ciąży, dodatkowo z plamieniem. W 22 tygodniu. Po 3 dniach w szpitalu i 7 zastrzykach w pupę wyszłam. Syn urodził sie w 42 tygodniu. Trzymam kciuki za Twoją siostrę, oby wszystko skończyło się szczęśliwie.
 
@malinalove93 cieszę z się że dobrze się czujesz :yes: nie martw się może za wcześnie na test? U mnie jak narazie była jedna kreska 3 dni przed terminem.. Jutra się trochę boję ... Teraz mnie tak w krzyżu napierdziela że nie wiem co jest i ból podbrzusza się nasila obawiam się że znów się rozczaruje:-( :(
Dzięki za trzymanie kciukow
@mEwa_87 dzięki za trzymanie kciukow :-) :)
Ja znowu mam złe przeczucie że na pewno dostanę @... Może jeszcze raz robię test w czwartek..
Mam nadzieję że Tobie się uda..
Gdyby mi się udało to termin wyszłby na sierpień..
Nie myśl za dużo kochana!!
 
Witam się
Humor paskudny , siostra w szpitalu lekarz powiedział że dobrze że przejechaliśmy bo dzisiaj by było za późno.:-( :(
Jeju mam nadzieję że będzie dobrze jakoś sobie nie mogę miejsca znaleźć
 
Trzymam kciuki. Jak tam sytuacja?

Witajcie w ten kolejny ponury dzień :)
Witam a dzień naprawdę zaczął się okropnie ... Jestem nie wyspana , wściekła wszystko mnie wkurza ... Zaczynam się martwić jak to będzie jak będę miała dwójkę małych dzieci ... Anka dzisiaj w nocy dała taki koncert może przespałam łącznie 2 godziny ... Dziewczyny jak to jest z kawą mogę pić czy nie bo już sama niewiem a czuje że jej potrzebuje właśnie dziś .
 
reklama
Witam a dzień naprawdę zaczął się okropnie ... Jestem nie wyspana , wściekła wszystko mnie wkurza ... Zaczynam się martwić jak to będzie jak będę miała dwójkę małych dzieci ... Anka dzisiaj w nocy dała taki koncert może przespałam łącznie 2 godziny ... Dziewczyny jak to jest z kawą mogę pić czy nie bo już sama niewiem a czuje że jej potrzebuje właśnie dziś .

Ja piję jedną dziennie. W poprzednich ciążach też tak piłam.
 
Do góry