reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Witajcie dziewczyny :)
Chciałam dołączyć do was, byłam już lipcoweczka ale 2017 [emoji3526] Mam już dwójkę dzieci, synka 5 lat i córkę 16 mcy. Teraz kolejny raz jestem w ciąży i według moich obliczeń mam termin na 22 lipca, ale pierwsza wizytę mam dopiero w czwartek :)
Mam podobny termin wg. OM i też pierwsza wizyta w czwartek. :)
 
Witajcie dziewczyny :)
Chciałam dołączyć do was, byłam już lipcoweczka ale 2017 ☺️ Mam już dwójkę dzieci, synka 5 lat i córkę 16 mcy. Teraz kolejny raz jestem w ciąży i według moich obliczeń mam termin na 22 lipca, ale pierwsza wizytę mam dopiero w czwartek :)
Jakie tam dopiero :) ja mam za tydzień a termin na 7 lipca :)
 
Witajcie nowe lipcowe ;) :)

cudowna jesteś , ale beczeć tak szybko nie przestane tysiąc myśli w głowie ...termin na 21 lipca to tak strasznie długo na komunii córeczki bedę wielkim wielorybem ...masakara dziekuje za miłe słowa będę częściej zaglądać tutaj
trzymajcie sie ciężarówki
Moja też ma w tym roku komunię :D :D
Ja wiekowo jeszcze do 40 kawałek mam :p Ale za to już widzę te spojrzenia, że 4 dziecko... Aaaaaa
A co do wieku - mam w rodzinie wiele kobiet rodzących 38-40+ Wszystko ok ;)

Spoko- mnie sie ostatnio snilo ze biegam z lechtaczka zwisajaca do kolan i wszyscy ze mnie sie smieja a ja probuje to odciac jakos ..[emoji23][emoji23][emoji23][emoji85][emoji85][emoji85]

Leżę... :-D:-D:-D
 
Witajcie dziewczyny :)
Chciałam dołączyć do was, byłam już lipcoweczka ale 2017 [emoji5] Mam już dwójkę dzieci, synka 5 lat i córkę 16 mcy. Teraz kolejny raz jestem w ciąży i według moich obliczeń mam termin na 22 lipca, ale pierwsza wizytę mam dopiero w czwartek :)

A czemu dopiero? :-) Ja termin z OM mam na 24.07 i wizytę 6 grudnia.
 
Witam wszystkie nowe lipcowki! Ja się chciałam jeszcze zapytać czy bierzecie jakieś witaminy oprócz kwasu foliowego?
 
@PaniMietki też używam teraz zielonych a na początku premium i nie mogłam się na zielone przestawić bo są dość mocno sztucznie perfumowane. Premium nie są ale mają sztuczny zapach też. No i do tej pory w zielonych ten zapach mnie drażni. Ale poza tym sprawdzają się ok no i w premium denerwowała mnie ta siateczka.
A jakie grudki Anka mała w tym pampersie?
Wiem że może się ten środek dziwnie zgrudkowac jak jest mocno przesikane ale to raczej w tych gorszych pampersa ch
 
reklama
Do góry