reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

@Gosia92 @Wyjątkowa Marta Ja Wam nie zazdroszczę takiego latania i to jest dla mnie beznadziejne i bez sensu chodzić do ginekologa i nie mieć zrobionego usg od razu .... Każda wizyta i inny lekarz ... Moim zdaniem najlepiej znaleźć lekarza prowadzącego który prowadzi ciążę od początku do rozwiązania i który co wizytę robi usg:rolleyes: Takie jest moje zdanie

Ja mam lekarza na NFZ z usg w gabinecie. Usg na każdej wizycie.
 
reklama
Tylko troszkę się martwię że w przyszłości będzie tak ciężko zajść w ciążę..
Ja mam PCOS a udało się w pierwszym cyklu po odstawieniu anty. A też mówili że będzie trudno że może się nie udać że IVF.

Trzymajcie za mnie kciuki dziś coś? Mam spotkanie z szefem szefów(dziekan) żeby mu powiedzieć o ciąży. Zajebista facet ale i tak mam stracha. A potem muszę znaleźć czas i ochotę na spotkanie z promotorem [emoji23][emoji23]
 
Hej, dzień dobry :) u nas 7t, na poniedziałkowym usg niestety nie zobaczyliśmy zbyt wiele. Pani doktor mówi żeby być dobrej myśli, liczymy na zobaczenie serduszka na najbliższej wizycie 26.11.
To moja pierwsza ciąża, bardzo się stresuję, mimo, że początek jest niemal bezobjawowy. Bez wymiotów, mdlilo mnie raz, ale to chyba od jedzenia. Jedynie senna jestem wieczorami, ale to chyba zmęczenie dnia codziennego.
Tak się boję, że coś pójdzie nie tak, mimo, że los nam sprzyjał bo udało się w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek, a mam tylko jeden jajnika.
 
Hej, dzień dobry :) u nas 7t, na poniedziałkowym usg niestety nie zobaczyliśmy zbyt wiele. Pani doktor mówi żeby być dobrej myśli, liczymy na zobaczenie serduszka na najbliższej wizycie 26.11.
To moja pierwsza ciąża, bardzo się stresuję, mimo, że początek jest niemal bezobjawowy. Bez wymiotów, mdlilo mnie raz, ale to chyba od jedzenia. Jedynie senna jestem wieczorami, ale to chyba zmęczenie dnia codziennego.
Tak się boję, że coś pójdzie nie tak, mimo, że los nam sprzyjał bo udało się w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek, a mam tylko jeden jajnika.
Będzie dobrze. Ja też jeszcze serduszka nie widziałam i czekam do 23-go :)
 
Ja mam endometriozę. Teoretycznie powinno być mi ciężko w ogole mieć dzieci... A jestem w trzeciej ciąży. Każdy widać ma inaczej. Może w przyszłości zajdziesz bez problemu? Będzie dobrze :)
Wczesniej napisalam ze mialam usuniecie guza lewego jajnika, potem bralam tabletki antykoncepcja przez pol roku aby mi regulowal miesiaczki.. Juz nie biore tabletki, juz mam normalne regularna miesiaczke 28 dni cykl.. Dlatego tak sie obawiam ze moze w przyszlosci tak będzie ciezko..
 
Hej, dzień dobry :) u nas 7t, na poniedziałkowym usg niestety nie zobaczyliśmy zbyt wiele. Pani doktor mówi żeby być dobrej myśli, liczymy na zobaczenie serduszka na najbliższej wizycie 26.11.
To moja pierwsza ciąża, bardzo się stresuję, mimo, że początek jest niemal bezobjawowy. Bez wymiotów, mdlilo mnie raz, ale to chyba od jedzenia. Jedynie senna jestem wieczorami, ale to chyba zmęczenie dnia codziennego.
Tak się boję, że coś pójdzie nie tak, mimo, że los nam sprzyjał bo udało się w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek, a mam tylko jeden jajnika.
Ja tez mam tylko jeden jajnik..
 
reklama
Ja miałam usunięty że względu na torbiel skórzastą. Okazało się, że na drugim robi się to samo.
Nie było na co czekać.
Szczesliwie jajnik zadziałał na medal.
Miałam duży guz, też był torbiel skorzasta na lewym jajniku.
A prawy jajnik byl torbiel pecherzykowa ale wszystko jest ok.. Lekarz mowil ze bede miala normalnie mogla mieć dzieci.
 
Do góry