reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Dziękuję ogromnie dziewczyny :)
Zdecydowałam, że pojde na te wizyty w enelmedzie, ale oddzielnie poszukam też lekarza, który przyjmie mnie kompleksowo.

Czy któraś z Was jest może z Łodzi i moze polecić dobrego lekarza?
 
Dzień dobry [emoji847] u nas noc kiepsko ... Anna źle spała , o 2 zrobiła oczy jak 5zl i chciała już wstawać więc musiałam ją przygarnąć do łóżka przytuliła się i spala do 6 .... a po za tym to całkiem ok
 
Dzień dobry [emoji847] u nas noc kiepsko ... Anna źle spała , o 2 zrobiła oczy jak 5zl i chciała już wstawać więc musiałam ją przygarnąć do łóżka przytuliła się i spala do 6 .... a po za tym to całkiem ok
To moja wstała o 5 więc dzień się zaczął wcześnie też. Jeszcze tak ponuro. Coś czuję że będzie dziś sennie bardzo.
 
Dziewczyny co jaki czas sprawdźcie przyrost hcg? W czwartek miałam 26,950 chciałam pójść pod w sobotę i poniedziałek ale kusi mnie już dzisiaj. Mam obawy bo w pierwszej źle przyrastalo i zatrzymałam się na 103. Jeśli teraz będzie ok to kiedy pójść następnym razem po tygodniu dwóch?
 
Dziewczyny co jaki czas sprawdźcie przyrost hcg? W czwartek miałam 26,950 chciałam pójść pod w sobotę i poniedziałek ale kusi mnie już dzisiaj. Mam obawy bo w pierwszej źle przyrastalo i zatrzymałam się na 103. Jeśli teraz będzie ok to kiedy pójść następnym razem po tygodniu dwóch?
Niby powinno się sprawdzić przyrost po 48 godzinach czy jest prawidłowo rośnie. Ja byłam w piątek i w poniedziałek bo dzień wcześniej było zamknięte laboratorium. Nie planuje już więcej robić. Pamiętam że w pierwszej ciąży robiłam betę bardzo często bo lekarka zlecala (obraz usg jej się nie podobał). Beta przyrastala prawidłowo aż do 200 tys a i tak ciąża się zatrzymała w 7 tygodniu.
 
reklama
Ja bym chciała dłużej pospać ale córka tego nie rozumie :) szkoda ze juz odrzuciła drzemki w ciągu dnia to bym się przytuliła do poduszki ;)
 
Do góry