reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Tarczyce na pewno nie mam bo mialam wynik THS i jest OK.. Ale zobaczymy za 3 miesiące jaki wynik będzie..
Lek to Metformax 500..
I nawet muszę schudnąć, bo mam mały problem z nadwagą.. [emoji87][emoji87][emoji87]
Czyli tego problemu nie masz jeżeli chodzisz o tarczyce ... Będę trzymać kciuki również za wytrwałość w diecie dasz radę! :tak:
 
reklama
Cześć dziewczyny, potrzebuje Waszej opinii.

Dzisiaj jestem w 5t2d, miałam mieć wizytę u ginekologa 22.11 w 6t4d z pakietu Enel-med. Dzisiaj poszlam do rejestracji, bo coś miałam przeczucie, które się potwierdziło, bo: na wizycie nie będę miała zdobionego USG, tylko mogę dostać skierowanie i ktoś inny mi je zrobi w innym terminie. Oczywiście musialabym czekać kolejne tygodnie. Na szczęście dziewczyna w rejestracji była bardzo miła i zapisała mnie na USG bez skierowania, ale sytuacja wygląda teraz tak:
22.11 wizyta u ginekologa X
29.11 USG u ginekologa Y (bez wizyty - samo USG)
3.12 wizyta u ginekologa Z

I teraz mam mętlik w głowie, bo za każdym razem inny lekarz, nie ma też opcji, żeby było zrobione USG razem z wizyta.
Prosze, podpowiedzcie mi czy isc według tego ''planu" czy szukać jakiegoś innego kompetentnego lekarza, który jest w stanie zrobic mi normalnie USG podczas wizyty i przeprowadzić normalnie wizytę?
tez korzystalam z pakietu enel medu ginekolog porazka i tez nie mialam usg... nie bede zalowac pieniedzy i ide prywatnie to lekarki ona tez przyjmuje w enel medzie ale bardzo ciezko sie do niej dostac bo podobna jest swietna. wiec ide na wizyte di niej prywatnie i bede musiala za nia zaplacic ale bede miala usg i na pewno inne podejscie niz przez enel med... z innych lekarzy jestem zadowolona w sensie ortopeda neurolog ale ginekolog jest porazka . ...
 
@Gosia92 @Wyjątkowa Marta Ja Wam nie zazdroszczę takiego latania i to jest dla mnie beznadziejne i bez sensu chodzić do ginekologa i nie mieć zrobionego usg od razu .... Każda wizyta i inny lekarz ... Moim zdaniem najlepiej znaleźć lekarza prowadzącego który prowadzi ciążę od początku do rozwiązania i który co wizytę robi usg:rolleyes: Takie jest moje zdanie
 
@Gosia92 @Wyjątkowa Marta Ja Wam nie zazdroszczę takiego latania i to jest dla mnie beznadziejne i bez sensu chodzić do ginekologa i nie mieć zrobionego usg od razu .... Każda wizyta i inny lekarz ... Moim zdaniem najlepiej znaleźć lekarza prowadzącego który prowadzi ciążę od początku do rozwiązania i który co wizytę robi usg:rolleyes: Takie jest moje zdanie
Racja. Gdybym miała jednego lekarza to zapewne nie byłoby dziś takich bezsensownych nerwów ...23-go robię USG i idę prywatnie.
 
ja nawet wybralam ginekologa ktory ma dyzury w szpitalu w ktorym chce rodzic tak szeroko poszlam [emoji23] [emoji23] [emoji85]
 
@Wyjątkowa Marta jak prowadziłam ciaze w lux medzie to właśnie tak to wyglądało że na każdą wizytę inny lekarz. Ale oni potem się wkurzali że nie wybrałam prowadzącego i kazali chodzić do jednego to wybrałam. No ale i tak ta opieka to o kant dupy rozbić. Jest jedna fajna babka w lux medzie co pracuje w szpitalu w którym rodziłam i chciałabym do niej iść ale nie wiem czy się wbije bo tyle ludzi do niej jest. A tak to cały czas szukam jakiegoś dobrego lekarza na NFZ lub prywatnie żeby mi się historia z mojej tamtej ciąży nie powtórzyła. Chciałabym kogoś kto bedzie po prostu sie ze mna liczył i ktoś kto na serio potraktuje co wiem i co mówię
 
Ja mam pakiet w lux med i wygląda to tak, że i USG i wizyty u lekarzy są totalnie "przypadkowe" tzn. zawsze trafiam na innego lekarza. Zaczyna mnie to już irytować, bo każdy lekarz gada coś innego, każdy ma swoje podejście, żaden nie traktuje mnie jako "swojej" pacjentki. Myślę nad prywatnym lekarzem poza całym tym pakietem..

Ja korzystałam z LuxMed ale chodziłam do placówki która z nimi wspólpracowała (nie do nich bezpośrednio) i miałam jednego lekarza zawsze usg itp. Nie możesz tak zrobić w ramach tej opieki?
 
@Gosia92 @Wyjątkowa Marta Ja Wam nie zazdroszczę takiego latania i to jest dla mnie beznadziejne i bez sensu chodzić do ginekologa i nie mieć zrobionego usg od razu .... Każda wizyta i inny lekarz ... Moim zdaniem najlepiej znaleźć lekarza prowadzącego który prowadzi ciążę od początku do rozwiązania i który co wizytę robi usg:rolleyes: Takie jest moje zdanie

A czemu usg na każdej wizycie? Na każdej, tzn. co miesiąc? Tak teraz jest? Wypadłam już z obiegu wiedzy.
 
Ja korzystałam z LuxMed ale chodziłam do placówki która z nimi wspólpracowała (nie do nich bezpośrednio) i miałam jednego lekarza zawsze usg itp. Nie możesz tak zrobić w ramach tej opieki?
Z jakiego miasta jesteś? Mi przypasował jedna lekarka, ale nie ma już do niej terminów na 2 miesiące do przodu. Generalnie z terminami ciężko.
 
reklama
Do góry