reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Słyszałam, że jajnik często przejmuje funkcje i owulacja jest nawet w każdym cyklu. A po odstawieniu tabletek anty dostaje jeszcze 'kopa' . Będzie dobrze,musi być :)
 
reklama
No jasne że się da z jednym jajnikiem zajść.
Z pcos tez, a ile jest stwierdzonych "bezpłodnych" par co leczyły się latami a jak się poddały to dopiero się pojawiła ciąża. Zawsze może się udać niezależnie od przeszkód :)
U nas noc super, ale za to poranek kiepski bo przez zakwasy z łóżka nie mogłam wstać :D
@Etiennette witaj w naszych skromnych progach :p
 
Witajcie Lipcowe
Wygląda na to, że dołączę. Termin wychodzi na 19 lipca. Wczoraj test potwierdził. To będzie nasze czwarte bobo ;)
Witaj. Gratuluję. Fajnie że jest wśród nas dużo mam które mają już kilkoro dzieci. Takie doświadczenie bardzo się przyda. Ja mam termin na 23 lipca. Wreszcie pojawiają się mamy z drugiej połowy miesiąca :)
 
reklama
Do góry