reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

O taki z drugiego dnia.
 

Załączniki

  • a.jpg
    a.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 118
reklama
No właśnie [emoji14]
I tak oto człowiek na stare młode lata głupieje. Też tak myślę że wyszedł [emoji14]
A na codzień niby jestem opanowana i spokojna a tu małpiego rozumu dostaje :p
Hehe normalne mi się to wydaje [emoji23] wyczekujemy ciąży to i trochę nam odbija [emoji23]
 
Haha ja na piewsza ciaze czekalam 2 lata i mialam wszystkie objawy ciazy przed kazda @ a jak w nia zaszlam to prawie nic mi nie bylo [emoji23]
Ennis, na pierwszym spotkaniu bedzie wywiad ale tez zrobia Ci test ciazowy i pobiora kilka probek krwi pluz wazenie. Niepamietam czy juz mierza brzuch wtedy. Nie wiem jak u Was z usg ale u mnie trzeba jechac do szpitala bo polozna ich nie robi.
 
Haha ja na piewsza ciaze czekalam 2 lata i mialam wszystkie objawy ciazy przed kazda @ a jak w nia zaszlam to prawie nic mi nie bylo [emoji23]
Ennis, na pierwszym spotkaniu bedzie wywiad ale tez zrobia Ci test ciazowy i pobiora kilka probek krwi pluz wazenie. Niepamietam czy juz mierza brzuch wtedy. Nie wiem jak u Was z usg ale u mnie trzeba jechac do szpitala bo polozna ich nie robi.
Ja mam spotkanie w szpitalu[emoji85] jak one będzie to sie umowie prywatnie. Dzięki za wskazówki :)
 
reklama
Do góry