reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Miło mi, że o mnie pomyślałaś [emoji5] u mnie wszystko w porządku [emoji5] właśnie wczoraj @ mi się skończyła, dziwne że za szybko mi skończyła.
Więc ja i mój narzeczony spróbujemy jeszcze raz, kupię test owulacyjny i zobaczymy [emoji5]
Jeśli mi się uda to termin wyszłby na początek sierpnia.

Pozdrawiam wszystkich miłego dnia! [emoji5]
Super że u Ciebie wszystko w porządku więc trzymam bardzo mocno kciuki aby tym razem się udało!! ✊
 
Mój wynik
 

Załączniki

  • IMG_20181031_102825.jpg
    IMG_20181031_102825.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 160
O widzisz, każda ciąża inna jesteś idealnym przykładem:) u mnie na razie każda taka sama choć przy tej pierwszej jakieś delikatne objawy miałam ale nie wiem czy nawet mogłabym to nazwać mdłościami takie delikatne były, potem ustało i źle się skoncxylo.

Chciałam iść w 7-8 tyg żeby nie musieć przychodzić 2 razy. Bo u nas kartę zakładają jak się serce pojawi a to nawet w 8tyg może być
Ale czekać aż tyle... Ehh

Już pomału oswajam się z tą myślą o ciąży
Więc jest lepiej mam nadzieję że mi dół już nie wróci



Trzymam kciuki dziewczyny za wasze krechy forum ma rosnąć w siłę :)
He he he no tak można tak powiedzieć że takim przykładem jestem że co ciąża to inne objawy ja myślę iść w połowie listopada akuratnie koło 8 t. C. Bym się zakrecila trzymam kciuki za wizytę
 
Ja mam dziś jakąś powódź śluzową, mega dużo przezroczystego ciągnącego się śluzu z lekko białym zabarwieniem, czuje się mega mokro. Normalnie bym pomyślała, że to owu :|
Pachwiny mnie ciągną.
Ja już zgłupiałam i gapie się na te testy owu co robiłam, bo wysyłałam foto mężowi czy aby na pewno były dodatnie wtedy :p
 

Załączniki

  • IMG_20181023_113531.jpg
    IMG_20181023_113531.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 135
reklama
Ja mam dziś jakąś powódź śluzową, mega dużo przezroczystego ciągnącego się śluzu z lekko białym zabarwieniem, czuje się mega mokro. Normalnie bym pomyślała, że to owu :|
Pachwiny mnie ciągną.
Ja już zgłupiałam i gapie się na te testy owu co robiłam, bo wysyłałam foto mężowi czy aby na pewno były dodatnie wtedy :p
Hehehe dodatnie na pewno;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry