reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ja nigdy nie wciagałam ale teraz by sie przydało ;p Zobacz załącznik 936454
Super brzuszek [emoji6]
Marta wszystkiego najlepszego :)

u mnie humorki raczej stonowane - jak cos mnie zdenerwuje to nawet sił mi brak żeby odreagować więc nic nie robię :D mój mąż zaczyna mieć bardziej humory bo jak to on mówi - nic przy tobie nie moge, kiełbasy nie zjem, kawy z ekspresu sie nie napiję, spać w łóżku nie moge bo albo za mocny plyn do kąpieli albo chrapię itp itd... czasem mi go szkoda :D
To to samo co u mnie. W sumie ma zakaz jedzenia prawie wszystkiego [emoji23][emoji23] Już nie ukryje, że wypił piwko bo wyczuję to na kilometr [emoji4]
 
Marta - spełnienia marzeń i pięknego zdrowego Dzidziusia! [emoji8]

Za wszystkie Wizytujące trzymam mocno kciuki. Czekamy na dobre wiadomości.

Ja nie wiem jak u mnie z wagą bo w poniedziałek nie było położnej jak byłam na wizycie. Pozostanie zagadką na najbliższy miesiąc, ale na pewno na plusie. Niestety apetyt mam dużo większy niż przed ciąża. Wcześniej zdarzało mi się na samym obiedzie być a teraz muszę jeść regularnie bo inaczej mdli mnie, no i do słodkiego też ostatnio ciągnie chociaż staram się opierać pokusom.

Wczoraj miałam wrażenie że czuję pierwsze delikatne bąbelki ale nie wiem czy to nie za wcześnie na Dzidziusia bo u mnie dopiero 14+2. Wy kiedy czułyście pierwsze znaki od maleństwa? Ja w pierwszej ciąży koło 18 tygodnia z tego co pamiętam.

Jutro pogrzeb Dziadka. Bardzo boję się tego dnia. Nie wiem czy dam radę tam utrzymać emocje.
 
Marta - spełnienia marzeń i pięknego zdrowego Dzidziusia! [emoji8]

Za wszystkie Wizytujące trzymam mocno kciuki. Czekamy na dobre wiadomości.

Ja nie wiem jak u mnie z wagą bo w poniedziałek nie było położnej jak byłam na wizycie. Pozostanie zagadką na najbliższy miesiąc, ale na pewno na plusie. Niestety apetyt mam dużo większy niż przed ciąża. Wcześniej zdarzało mi się na samym obiedzie być a teraz muszę jeść regularnie bo inaczej mdli mnie, no i do słodkiego też ostatnio ciągnie chociaż staram się opierać pokusom.

Wczoraj miałam wrażenie że czuję pierwsze delikatne bąbelki ale nie wiem czy to nie za wcześnie na Dzidziusia bo u mnie dopiero 14+2. Wy kiedy czułyście pierwsze znaki od maleństwa? Ja w pierwszej ciąży koło 18 tygodnia z tego co pamiętam.

Jutro pogrzeb Dziadka. Bardzo boję się tego dnia. Nie wiem czy dam radę tam utrzymać emocje.

@Misty29 ja od 2 dni czuje pukanie i jestem pewna że to maluszek nareszcie ale u mnie 17+1 :) teraz czekać na takie konkretne kopniaki.

Co do pogrzebu to dasz radę na pewno nie będzie łatwo ale musisz w miarę spokojnie do tego podejść. Trzymaj się cieplutko kochana.
 
Tak. Ale wychodzę z założenia, że internet czy fora to nie miejsce na porady medyczne. Jasne jak mogę komuś oszczędzić nieprzespanej nocy interpretując wynik moczu to chętnie ale od wszystkiego innego macie/mamy swoich lekarzy. A na forum ciążowym to już w ogóle trzeba uważać bo przecież burza hormonów[emoji23]



Powodzenia na wizycie!!

@WyjatkowaMarta: dzieki Tobie ogarnelam te wielokrotne cytaty, wielkie dzięki. Zamiast mózgu mam ciążowa papkę[emoji23][emoji23]
Nie bylam pewna czy cos pomieszalam, ale Twoja interpretacja mnie zastanowila. Dla mnie to wszystko czarna magia, nawet czytajac to co napisals Marcie, malo zrozumialam [emoji6]

Marta wszystkiego najlepszego!

Misty, nie musisz trzymac emocji. Mozesz plakac i pozegnac sie na wlasny sposob.

Moj dziadek zmarl 5 lat temu w dzien dziadka. Tak kostucha jest okropna o wybiera takie daty. Nie polecialam na pogrzeb a za chwile okazlo sie ze jestem w ciazy, wiec dlugo nie moglam poleciec nawet zeby znicz zapalic. Mimo ze nie bylam go zegnac, ryczalam w domu jak dziecko. Nigdy nie mialam z nim jakies szczegolnej wiezi, ale byl moim dziadkiem. Kilka lat po, zabralam Julcie do jego domu a ta wysiadajac z auta, powiedziala - nareszcie jestem w domu. Rozwalilo mnie to bardzo i chyba dopiero wtedy pozegnalam sie z dziadkiem.
 
Marta - spełnienia marzeń i pięknego zdrowego Dzidziusia! [emoji8]

Za wszystkie Wizytujące trzymam mocno kciuki. Czekamy na dobre wiadomości.

Ja nie wiem jak u mnie z wagą bo w poniedziałek nie było położnej jak byłam na wizycie. Pozostanie zagadką na najbliższy miesiąc, ale na pewno na plusie. Niestety apetyt mam dużo większy niż przed ciąża. Wcześniej zdarzało mi się na samym obiedzie być a teraz muszę jeść regularnie bo inaczej mdli mnie, no i do słodkiego też ostatnio ciągnie chociaż staram się opierać pokusom.

Wczoraj miałam wrażenie że czuję pierwsze delikatne bąbelki ale nie wiem czy to nie za wcześnie na Dzidziusia bo u mnie dopiero 14+2. Wy kiedy czułyście pierwsze znaki od maleństwa? Ja w pierwszej ciąży koło 18 tygodnia z tego co pamiętam.

Jutro pogrzeb Dziadka. Bardzo boję się tego dnia. Nie wiem czy dam radę tam utrzymać emocje.
Też w zeszłym tygodniu żegnaliśmy dziadka. [emoji853] Swoje trzeba wypłakać [emoji8]
 
Szampan szampanem a co oferujesz do jedzenia?[emoji23][emoji23]


Jakie nosidło kupiłaś?

Szyte przez my owl town, z natki stardust (triblend), regulowane

[emoji23][emoji23][emoji23] Ja mogę w imieniu Marty zaproponowac to .. dupa rosnie od samego patrzenia
IMG_20190124_114345.jpeg
 
Wczoraj miałam wrażenie że czuję pierwsze delikatne bąbelki ale nie wiem czy to nie za wcześnie na Dzidziusia bo u mnie dopiero 14+2. Wy kiedy czułyście pierwsze znaki od maleństwa? Ja w pierwszej ciąży koło 18 tygodnia z tego co pamiętam.

Ja w pierwszej ciąży późno, ok 22tc, łożysko miałam na tylnej ścianie. Teraz zreszta też, ale od jakiegoś czasu są pojedyncze smyrnięcia, a jestem raptem 4 dni przed Tobą wg om, więc mnie to dziwi aż.

Szyte przez my owl town, z natki stardust (triblend), regulowane

[emoji23][emoji23][emoji23] Ja mogę w imieniu Marty zaproponowac to .. dupa rosnie od samego patrzeniaZobacz załącznik 936479

Ta natka to była moja pierwsza chusta po pasiaku :) Z jasnej czy ciemnej strony?
 
reklama
Do góry