reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Hej dziewczyny! Marta sto lat!
U mnie dziś 16+4 bąbel czasem delikatnie smyrnie ale jeszcze nie często czuje. Pić strasznie się chce szczególnie wieczorem a potem ciągle siku :-D. Od początku ciąży mam już 4kg na plusie, brzuszek już raczej nie da się wciągnąć. Ja od kilku dni takie delikatne ciągnięcia w okolicy pachwin czuję ale to chyba nic takiego. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wizyty. Zdrówka wszystkim.
 
Marta wszystkiego najlepszego :)

u mnie humorki raczej stonowane - jak cos mnie zdenerwuje to nawet sił mi brak żeby odreagować więc nic nie robię :D mój mąż zaczyna mieć bardziej humory bo jak to on mówi - nic przy tobie nie moge, kiełbasy nie zjem, kawy z ekspresu sie nie napiję, spać w łóżku nie moge bo albo za mocny plyn do kąpieli albo chrapię itp itd... czasem mi go szkoda :D
 
Ja nigdy nie wciagałam ale teraz by sie przydało ;p
2019-01-23_16.42.00.jpeg
 
reklama
Ja też dziś wizytuje [emoji4] przed każdym badaniem jestem bardzo nerwowa niespokojna. Także dziś o godzinie 8 zaliczyłam ostrą kłótnie z mężem [emoji23] Wychodząc z domu powiedział: Jezu, a wizyta dopiero o 19. Jak ja z tobą wytrzymam [emoji23]

Trzymam kciuki za wizytę

[emoji23][emoji8] kurczę, lecę po szampana 0% [emoji23]

Szampan szampanem a co oferujesz do jedzenia?[emoji23][emoji23]

Podglądania niestety nie było ale zrobił mi cytologie i z tego się cieszę bo już kilka razy wspominałam i nie miał czasu :sorry:
@Wyjątkowa Marta wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, obyś spokojnie dotrwała do porodu i cieszyła się ślicznym i zdrowym maleństwem[emoji4]

To chyba współczuję twojemu mężowi ale Ciebie też rozumiem [emoji6] Ja powiem szczerze że jestem bardzo charakterna i to zawsze ja pierwsza jestem do awantur A tu ostatnio jakoś się wyciszyłam i naprawdę spokojna jestem [emoji41]

No właśnie dziewczyny A jak u Was z hormonami i humorami jest? Da się wytrzymać czy lepiej nie zadziałać? :p8-)

No ja od wizyty z 28. 12 przybrałam 2,5 kg [emoji33] niestety ale zachcianki wygrywają ale od kilku dni jeżdżę na rowerku stacjonarnym i staram się ograniczać w podjadaniu, mam nadzieję że na następnej wizycie będzie lepiej :tak:

Mój mąż nie może na mnie narzekać. Ani w pierwszej ani w tej ciazy nie miewam humorów, za to jestem bardziej płaczliwa, dobrze ze tv raczej nie oglądam bo mogłoby się okazać, że płacze na reklamach[emoji6]

Marta- spełnienia marzeń!
U mnie waga jeszcze na minusie, ale pewnie niedługo, bo dużo jem i do słodkiego mnie ciągnie [emoji85][emoji15]
Córka zaczęła kasłać [emoji45] będę miała szpital w domu niedługo. Jeszcze tylko mąż i najmłodszy się trzymają.
Wczoraj moja znajoma wystawiła nosidlo na sprzedaż. Męczyłam męża aż się zgodził [emoji23] jestem wniebowzięta, bo nie dość, że jeszcze Wiktor się mieści to potem dla tego bąbla będzie[emoji7]
Co do humorów, jestem wyciszona, ale.. jak jestem zmęczona to emocje biorą górę i łatwo mnie wyprowadzić z równowagi. Ja zazwyczaj nie mam jakiejś huśtawki w ciąży. Gorzej jest po porodzie w pierwszych tygodniach.

Jakie nosidło kupiłaś?

;):D:DDziewczyny pół życia wciągałam brzuch wkońcu nie muszę

Dokladnie[emoji23][emoji23][/QUOTE][/QUOTE]
 
Do góry