reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja od początku jestem na l4 . Moje ciążowe dolegliwości nie pozwoliły mi na pracę. Pracuje w przedszkolu z dziećmi z różnymi schorzeniami. Mam w grupie dziewczynkę która ma cytomegalia wrodzoną i do tego jakąś wadę genetyczną która powoduje u niej świąd skóry. Cały czas miałam kontakt z jej krwią. Walczyłam 6 lat o moje małe szczęście.przeszlam 6 poronień i kosmowczaka po jednym z nich. Nie mogę sobie pozwolić na kolejną stratę więc staram się leżeć i pachnieć [emoji6]
Ja też jestem od ponad miesiąca na l4. Też pracuje w przedszkolu co prawda nie mam dzieci z jakimiś schorzeniami ale wiadomo dzieci chorują a mądrzy rodzice bardzo często wysyłają do przedszkola chore dzieci bo nie mają co z nimi zrobić. Teraz podobno w przedszkolu mamy szkarlatyne
 
reklama
Łohoho ale nadrabiania...
Witam nową koleżankę :)

Co do kolana. Przeszło. Ciężko mi było zasnąć ale jak wstałam to już nie bolało. Za to miałam dziś dwa krwotoki z nosa...
Ojej współczuję. Znam ten ból, bo przeziębienie+osłabienie zawsze tak się u mnie kończy. Na szczęście w ciążach nie miałam. Zdrówka

@Dorka88 szkarlatyna nic fajnego, córka miała, ale nie tak łatwo się zarazić od dzieci (no chyba, że dzieci od dzieci bo jakiś bliższy kontakt z sobą mają) na szczęście.

Rety ale mi siły odpłynęły... Jutro dzieciaki wracają z ferii więc będzie wesoło... :D :D Czekam aż mąż wróci z pracy bo nie ogarniam.
 
Hej rzadko piszę ale często was czytam ja właśnie po wizycie (16+2) bąbelek ma 13 cm i waży 15 dkg, prawdopodobnie dziewczynka, mąż wariuje z radości
 

Załączniki

  • IMG_20190122_182626.jpg
    IMG_20190122_182626.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 106
reklama
Do góry