reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Kochana polecam również czosnek i gin mi mówił żebym kupiła Pre nalen ( piszę oddzielnie tą nazwę bo inaczej byłby spam) saszetki i kupiłam też tabletki do ssania. Póki co troszkę lepiej ale cały czas zdycham:oo2:
Też to piłam, ale z dodatkiem własnego soku malinowego, bo nie mogłam znieść tego smaku,mi szczerze pomogło do tego syrop z kwiatu czarnego bzu miód cytryna może być dodatkowo imbir, syrop z cebuli i dodatkoeo kanapki z czosnkiem,kocyk i 1,5 tygodnia w domu
 
Ja niestety mam codziennie ból głowy. Wczoraj wzięłam 1 tabletkę Apap, ale staram się unikać leków. Od początku ciąży wzięłam 4 tabletki.
 
Ja niestety mam codziennie ból głowy. Wczoraj wzięłam 1 tabletkę Apap, ale staram się unikać leków. Od początku ciąży wzięłam 4 tabletki.
Ja czasem biorę. Ostatnio mi lekarz nawet codeine w małej dawce przepisal ale ja już 2 trymestr i mam migreny
Mam na myśli aspiryne oczywiście ale przyznam że wcześniejszych wiadomości nie przeczytałam, ciężko się nadrabia. Każdemu chce się coś napisać. Sorki jeśli coś namieszałam :)
Tak jak jagódka pisała małe dawki z zalecenia lekarza są ok
 
reklama
Spokojnie rób jak mówi lekarz, on wie najlepiej. Aspiryna ci nie zaszkodzi w małej dawce
Przyznam że sama byłam zdziwiona, podobno ona może pomóc przy kolejnych wynikach pappa (o ile się nie mylę chodzi o białko) średnio pamiętam co mówiła bo gdy słyszę o zalecanej mi amino to już nic do mnie potem nie dociera :(
 
Do góry