reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Hejo kochane ;) ja znowu nie wyspana , młoda niby spala ale ja jakoś zasnąć nie mogłam ... Katar ją męczy ;( już tylko czekam kiedy mój wejdzie do domu dosłownie odliczam minuty ... Padam na twarz dziś ... Odkurzacz w ruch i odciągamy gile ale powiem wam że młoda grozi mi palcem i mówi nenenene tata nenenene tata chyba chce mnie staruszkiem nastraszyć ;p Zobacz załącznik 932484
@PaniMietki zdrówka dla córy i oby mąż szybko Cię wyręczył. Jak widzę zdjęcie takiej pięknej księżniczki to aż serce mocniej bije. Serio tak jestem zafiksowana na punkcie córki :p
 
USG wypadło ok :) teraz czekamy 2 tygodnie na opis + wyniki z krwi - test Pappa :) najważniejsze że lekarz nie zobaczył nic niepokojącego :) dziękuję za kciuki i pozytywną energię :)) aaaa.. i prawdopodobnie to będzie chłopiec ;)
Haha!gratulacje u mnie po dzisiejszym badaniu też wszystko podobno ok lekarz nie srwiedził nic niepokojącego ale zakłada,że też będzie chłopiec.Moja intuicja się nie myliła ale 12t3 to może się wiele zmienić
 
Wybacz, całkiem zapomniałam że pijesz dziś to cholerstwo ;)
Przezylam i zazyczylam sobie na obiad placuski ziemniaczane. Mam 2 tygodznie do wynikow i pozwole sobie zyc w niewiedzy. Mimo ze moglabym sprawdzic krew z palca.
Mi nawet nie mówili płci na pierwszych bo to się wszystko ma czas do 14tyg zmienić.
Za tydzień jadę na gender scan prywatnie :)
Ja za miesiac, tzn 15tego. Jakos jestem dziwnie spokojna i nie zastanawiam sie. Dzisiaj pani pobierajaca mi krew miala na imie Helen i wzielam to za znak [emoji16] My chcemy dziewczynke nazwac Helena.

Natalia Ty tez jestes silna kobieta!
Trzymam kciuki za Ciebie[emoji4]


Jagodka u nas waga byla 3,8 a ubranka na 56 za male [emoji51] Jak wsadzili ja w inkubator, to zajela cale miejsce. Teraz tez pewnie pulpecik bedzie.
 
Przezylam i zazyczylam sobie na obiad placuski ziemniaczane. Mam 2 tygodznie do wynikow i pozwole sobie zyc w niewiedzy. Mimo ze moglabym sprawdzic krew z palca.Ja za miesiac, tzn 15tego. Jakos jestem dziwnie spokojna i nie zastanawiam sie. Dzisiaj pani pobierajaca mi krew miala na imie Helen i wzielam to za znak [emoji16] My chcemy dziewczynke nazwac Helena.

Natalia Ty tez jestes silna kobieta!
Trzymam kciuki za Ciebie[emoji4]


Jagodka u nas waga byla 3,8 a ubranka na 56 za male [emoji51] Jak wsadzili ja w inkubator, to zajela cale miejsce. Teraz tez pewnie pulpecik bedzie.
A jaka dluga byla?
 
Haha!gratulacje u mnie po dzisiejszym badaniu też wszystko podobno ok lekarz nie srwiedził nic niepokojącego ale zakłada,że też będzie chłopiec.Moja intuicja się nie myliła ale 12t3 to może się wiele zmienić

Czyli trafiłaś na Kozarzewskiego jednak, skoro mężczyzna (poza nim w Gamecie tylko Baś-Budecka robi prenatalne) :) Myślę, że możesz spokojnie jego osądowi płci zaufać :) I na połówkowe też proponuje się do niego zapisać. A Ty jesteś z Łodzi?
 
Dziewczyny macie jakieś sposoby na ból głowy oprócz tabletek ?
Połóż się w ciemnym pokoju, zimnyoklad na czoło albo oczy. Mi pomaga
Przezylam i zazyczylam sobie na obiad placuski ziemniaczane. Mam 2 tygodznie do wynikow i pozwole sobie zyc w niewiedzy. Mimo ze moglabym sprawdzic krew z palca.Ja za miesiac, tzn 15tego. Jakos jestem dziwnie spokojna i nie zastanawiam sie. Dzisiaj pani pobierajaca mi krew miala na imie Helen i wzielam to za znak [emoji16] My chcemy dziewczynke nazwac Helena.

Natalia Ty tez jestes silna kobieta!
Trzymam kciuki za Ciebie[emoji4]


Jagodka u nas waga byla 3,8 a ubranka na 56 za male [emoji51] Jak wsadzili ja w inkubator, to zajela cale miejsce. Teraz tez pewnie pulpecik bedzie.
Ja mam 8 lutego 20 week anomaly scan :) a wcześniej chcemy jechać na scan z teściową. Miało być w tą sobotę ale jest msza w intencji wujka czy coś. Także za tydzień :)
 
reklama
Do góry