reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

PaMinka napij się porzadnie, bardzo często głowa boli z odwodnienia
Renisus moja miała 47cm, pływała w ubrankach na 50, kupowaliśmy na 44-48
Zasnęłam przy tv, pospalam godzinę, od razu mi lepiej, dzieciaki jak zobaczyły że śpię to poszły do babci,zeby mi nie przeszkadzać [emoji56]
Myslniczek ja lubię hippa i głównie jego używaliśmy
 
reklama
Gratuluję chłopca :)

Czy tylko moje dziecko na prenatalnych ustawiło się przodem do usg?
Moje jakiś też nie lubią się pokazywać :D
Dziewczyny macie jakieś sposoby na ból głowy oprócz tabletek ?
Jak pisze jagoda pierwsze co to porządnie się nawodnic. Odpoczynek, czekolada/kawa jeśli to od ciśnienia mi pomaga.
Jaką firmę kosmetyków polecacie dla noworodka?
Nie wiem jak teraz składy wyglądają. No i zależy jaki produkt, bo tej samej firmy potrafią być fajne i syfy poczytaj analizy na sroka.o
Ale to bardziej dla dzieci. Dla noworodka woda ;) plus mleko mamy do kąpieli czy do przemywania działa cuda.
 
USG wypadło ok :) teraz czekamy 2 tygodnie na opis + wyniki z krwi - test Pappa :) najważniejsze że lekarz nie zobaczył nic niepokojącego :) dziękuję za kciuki i pozytywną energię :)) aaaa.. i prawdopodobnie to będzie chłopiec ;)
Też dziś usłyszałam że to chyba chłopak, moje wyniki z pappa nie są dobre ale cieszę się dobrymi wynikami z usg a co się będę zamartwiać
 

Załączniki

  • 20190111_170031.jpg
    20190111_170031.jpg
    173,9 KB · Wyświetleń: 92
Hejka dziewczyny! nie było mnie ostatnio, bo dużo działo się w pracy,ale już spokojniej , ciężko nadrobić tyle stron:-) :), u mnie 3,5 kg na plusie :no:, a to 14 tyg + 5dni, nocki też rzadko przespane się zdarzają. Co polecacie na przeziębienie, bo jakoś tak od rana czuję się niewyraźnie:o Trzymam kciuki za same dobre wiadomości.
Kochana polecam również czosnek i gin mi mówił żebym kupiła Pre nalen ( piszę oddzielnie tą nazwę bo inaczej byłby spam) saszetki i kupiłam też tabletki do ssania. Póki co troszkę lepiej ale cały czas zdycham:oo2:
 
Czyli trafiłaś na Kozarzewskiego jednak, skoro mężczyzna (poza nim w Gamecie tylko Baś-Budecka robi prenatalne) :) Myślę, że możesz spokojnie jego osądowi płci zaufać :) I na połówkowe też proponuje się do niego zapisać. A Ty jesteś z Łodzi?
Podobno tylko on robi prenatalne usg,wizyta bardzo pozytywna podejście bardzo fachowe narządy wszystkie dokładnie zbadane,płeć podobno może się zmienić,ale tak naprawdę jest mi to bez różnicy. Nie jestem bezpośrednio z Łodzi .Na połówkowe też się już zapisałam. Nie zdecydowałam się tylko na test bo bałam się,że statystyki mnie psychicznie wykończą
 
reklama
Do góry